Wojciech Stankiewicz

This was published in the following publications on 16.01.2019:
Dziennik Bałtycki

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 13 stycznia 2019 roku zmarł

ś+p
Wojciech Stankiewicz

lekarz psychiatra
lat 82

Msza św. żałobna zostanie odprawiona
17.01.2019 r. o godz. 13.00 w kaplicy cmentarnej
na Cmentarzu Witomińskim w Gdyni.
Uroczystości pogrzebowe odbędę się
tego samego dnia zaraz po mszy świętej
na tutejszym cmentarzu.

Pogrążeni w smutku
Córki i Wnuki

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Dopiero się dowiedziałam. Bardzo smutna wiadomosc. Łzy płyną po policzkach.Wspaniały człowiek i lekarz. Na zawsze zapamiętam jego słowa, które są życiową motywacją. Człowiek niezastąpiony. Mam nadzieję, że przekazał komuś swoją wiedzę, bo mało jest tak wyjątkowych lekarzy.

Kamils


6yrs

Lekarzowi zawdzięczam możliwość normalnego życia. Bardzo mi pomógł.

Wdzięczny pacjent


7yrs

Image chosen by user
Tylko dzięki Panu wiodę normalne życie Spoczywaj w pokoju

Wdzięczna pacjentka


7yrs

Gdzie na Witominie jest grób? Jeśli dobrze pamiętam, córki mieszkają poza Trójmiastem, a ja bywam na cmentarzu na Witominie... Wyrazy współczucia dla rodziny. Pan dr był wyjątkowo życzliwym i empatycznym człowiekiem. Będę zawsze wdzięczna za okazane mi, w trudnych chwilach, ciepło i życzliwość.

Amw


7yrs

Image chosen by user
Bardzo bolesna wiadomość

Pacjentka


7yrs

Smutna wiadomość

Wdzięczna


7yrs

Image chosen by user
Bardzo Pana brak, jako człowieka i lekarza.Odpoczywaj w pokoju.

rodzina pacjentki


7yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać

Wdzięczna pacjentka


7yrs

Image chosen by user
Człowiek wielkiej klasy i serca. Niech spoczywa w pokoju.

Beata


7yrs

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

M. B.


7yrs

Image chosen by user
Panie doktorze...czuję się tak jakbym stracił członka rodziny ! Jeszcze w Grudniu byłem u Pana na wizycie. Mówił Pan, że wolnego nie planuje, może pojedzie Pan do córki na święta... życzyłem Panu wesołych świąt i dużo zdrowia. Niestety los okazał się okrutny. Nie wiem co pocznę dalej, bo był Pan moją ostoją. pomógł mi Pan w najtrudniejszych momentach mojego życia. Byłem u Pana 7 stycznia... domofon milczał i wtedy pomyślałem , że stało się pewnie coś złego tak jak w zeszłym roku, ale nie myślałem, że aż tak złego. Trudno opanować łzy. Na zawsze zostanie Pan w moim sercu, a opowieści o wielomiesięcznych rejsach, które Pan odbył zostaną dla mnie na zawsze. Był Pan dobrym człowiekiem pełnym empatii i tak Pana zapamiętam. Droga rodzino najszczersze wyrazy współczucia dla Was... [*]

wdzięczny


7yrs

Image chosen by user
Ogromna strata. Dziś się dowiedziałem z klepsydry wywieszonej na ul. Świętojańskiej. Dziękuję za wszystko co Pan dla mnie zrobił. Wiele razy mi Pan pomógł. Jest mi strasznie przykro. Świeć Panie nad Jego duszą. To był cudowny człowiek i lekarz. :(

pacjent


7yrs

End of content

No more pages to load