Artur Puszko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.02.2018
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.02.2018
Dziennik Polski
„Idź dokąd poszli tamci
do ciemnego kresu po złote runo
nicości twoją ostatnią nagrodę”
Zbigniew Herbert
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Dr. med. Artura Puszko
wieloletniego Dyrektora Szpitala im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu,
Człowieka życzliwego i serdecznego, świetnego pediatrę, znakomitego menedżera, organizatora znaczącej rozbudowy nowosądeckiego szpitala.
Podążając do końca trudną drogą walki o życie i zdrowie każdego pacjenta,
dawał im jednocześnie nadzieję i szansę na wyleczenie.
Dziękując za Jego obecność pośród nas, za dorobek życia, dobro, które stało się naszym udziałem, łączymy się w bólu z Najbliższymi,
składając
płynące z serca wyrazy współczucia.
Dyrekcja z Zespołem Szpitala Dziecięcego św. Ludwika
w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia