Artur Puszko
This was published in the following publications on 07.02.2018:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 07.02.2018:
Dziennik Polski
„Idź dokąd poszli tamci
do ciemnego kresu po złote runo
nicości twoją ostatnią nagrodę”
Zbigniew Herbert
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Dr. med. Artura Puszko
wieloletniego Dyrektora Szpitala im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu,
Człowieka życzliwego i serdecznego, świetnego pediatrę, znakomitego menedżera, organizatora znaczącej rozbudowy nowosądeckiego szpitala.
Podążając do końca trudną drogą walki o życie i zdrowie każdego pacjenta,
dawał im jednocześnie nadzieję i szansę na wyleczenie.
Dziękując za Jego obecność pośród nas, za dorobek życia, dobro, które stało się naszym udziałem, łączymy się w bólu z Najbliższymi,
składając
płynące z serca wyrazy współczucia.
Dyrekcja z Zespołem Szpitala Dziecięcego św. Ludwika
w Krakowie
End of content
No more pages to load