Andrzej Banaszak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.01.2019
Gazeta Pomorska

Rozłąka jest naszym losem,
Spotkanie naszą nadzieją.
Pogrążona w wielkim bólu zawiadamiam,
że w dniu 31 grudnia 2018 roku
odszedł mój kochany i troskliwy Brat, Szwagier i Wujek

ś+p

Andrzej Banaszak

lat 59
Msza święta żałobna odprawiona zostanie
dnia 4 stycznia 2019 r. o godz. 12.00
w kościele pw. św. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu.
Po mszy świętej eksportacja Zmarłego
na cmentarz przy ul. Marulewskiej.
Pogrążona w smutku
Siostra Stanisława z Rodziną

Plaża

Podziękowanie
Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal,
okazali wiele serca i życzliwości
oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej
naszego kochanego Męża i Taty

ś+p

Andrzeja Banaszaka

a w szczególności Księdzu Proboszczowi
Janowi Maćkowiakowi
z parafii św. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu
za uroczyste odprawienie mszy świętej,
Księdzu Kanonikowi Zenonowi Rutkowskiemu,
Wójtowi Gminy Inowrocław Tadeuszowi Kacprzakowi,
Dyrektor CIS w Łojewie Magdalenie Dąbrowskiej,
Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom,
Delegacjom z CIS w Łojewie
oraz Soda Polska CIECH - Oddział Demi i Alstal
za modlitwę, złożone wieńce i kwiaty,
a także Zakładowi Pogrzebowemu
Pani Małgorzaty Matuszak
za profesjonalną obsługę
serdeczne „Bóg zapłać”

składają

Żona i Córka

Życie to czas, w którym szukamy Boga.
Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy.
Wieczność to czas, w którym Go posiadamy.
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 31 grudnia 2018 roku
zmarł mój kochany Brat, Szwagier i Wujek

ś+p

Andrzej Banaszak

lat 59

W smutku pogrążona

Siostra Krystyna z Mężem i Dziećmi

„Ty byłeś miłością, ciepłem, światłem,
jak słońce na niebie.
Zasnąłeś, zrobiło się zimno, ciemno,
brak nam Ciebie”
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 31 grudnia 2018 roku zmarł
mój kochany Mąż i Tata

ś+p

Andrzej Banaszak

lat 59
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
dnia 4 stycznia 2019 r. o godz. 12.00
w kościele parafii pw. św. Królowej Jadwigi.
Po mszy św. eksportacja Zmarłego
na cmentarz parafii św. Mikołaja
przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu.

W smutku pogrążone

Żona i Córka

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie żegnaj Andrzeju,lecz do zobaczenia.

Tadeusz.K.


7 l

Zawsze będę pamiętać

GOSIA B.


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia