Andrzej Banaszak

This was published in the following publications on 04.01.2019:
Gazeta Pomorska

Rozłąka jest naszym losem,
Spotkanie naszą nadzieją.
Pogrążona w wielkim bólu zawiadamiam,
że w dniu 31 grudnia 2018 roku
odszedł mój kochany i troskliwy Brat, Szwagier i Wujek

ś+p

Andrzej Banaszak

lat 59
Msza święta żałobna odprawiona zostanie
dnia 4 stycznia 2019 r. o godz. 12.00
w kościele pw. św. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu.
Po mszy świętej eksportacja Zmarłego
na cmentarz przy ul. Marulewskiej.
Pogrążona w smutku
Siostra Stanisława z Rodziną

Beach

Podziękowanie
Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal,
okazali wiele serca i życzliwości
oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej
naszego kochanego Męża i Taty

ś+p

Andrzeja Banaszaka

a w szczególności Księdzu Proboszczowi
Janowi Maćkowiakowi
z parafii św. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu
za uroczyste odprawienie mszy świętej,
Księdzu Kanonikowi Zenonowi Rutkowskiemu,
Wójtowi Gminy Inowrocław Tadeuszowi Kacprzakowi,
Dyrektor CIS w Łojewie Magdalenie Dąbrowskiej,
Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom,
Delegacjom z CIS w Łojewie
oraz Soda Polska CIECH - Oddział Demi i Alstal
za modlitwę, złożone wieńce i kwiaty,
a także Zakładowi Pogrzebowemu
Pani Małgorzaty Matuszak
za profesjonalną obsługę
serdeczne „Bóg zapłać”

składają

Żona i Córka

Życie to czas, w którym szukamy Boga.
Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy.
Wieczność to czas, w którym Go posiadamy.
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 31 grudnia 2018 roku
zmarł mój kochany Brat, Szwagier i Wujek

ś+p

Andrzej Banaszak

lat 59

W smutku pogrążona

Siostra Krystyna z Mężem i Dziećmi

„Ty byłeś miłością, ciepłem, światłem,
jak słońce na niebie.
Zasnąłeś, zrobiło się zimno, ciemno,
brak nam Ciebie”
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 31 grudnia 2018 roku zmarł
mój kochany Mąż i Tata

ś+p

Andrzej Banaszak

lat 59
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
dnia 4 stycznia 2019 r. o godz. 12.00
w kościele parafii pw. św. Królowej Jadwigi.
Po mszy św. eksportacja Zmarłego
na cmentarz parafii św. Mikołaja
przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu.

W smutku pogrążone

Żona i Córka

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Nie żegnaj Andrzeju,lecz do zobaczenia.

Tadeusz.K.


7yrs

Zawsze będę pamiętać

GOSIA B.


7yrs

End of content

No more pages to load