Aleksandra Szulińska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.07.2018
Głos Wielkopolski

Musicie być silni mocą miłości,
która jest potężniejsza niż śmierć. JP II
Moniko i Tomku
w obliczu tragedii nawet największe słowa tracą sens.
Jesteśmy z Wami,

Przyjaciele

Plaża

R.I.P

W związku z tragiczną śmiercią
córki Oli

łączymy się w bólu
z Jej Mamą dr n. med. Moniką Szulińską
oraz z całą Rodziną

Żadne słowa nie są w stanie wyrazić współczucia,
jakie chcielibyśmy przekazać w tej tragicznej chwili.
Dziekan, Prodziekani, członkowie Rady Wydziału, pracownicy Dziekanatu Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego
im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Rodzinie Oli skladam glebokie wyrazy wspolczucia. Ola jest Krolestwie Niebieskim. Tutaj pozostal niewyobrazalny bol, pustka i tesknota, z ktora trudno sie pogodzic.</p>

Magda GD


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Olu niech Anioły się Tobą opiekują spoczywaj w pokoju wiecznym.</p>

Gość


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>TO nie powinno było nigdy się zdarzyć... Wyrazy współczucia dla najbliższych... Odpoczywaj w pokoju Aniołku... </p>

Monika Pałczyńska


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tak strasznie mi przykro Oleńko... To się w ogóle nie powinno było wydarzyć... Wyrazy współczucia dla najbliższych... Spoczywaj w pokoju Aniołku... ❤️</p>

Monika


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>"Znajdziesz mnie w szeptach traw, kochany</p><p>Usłyszysz w locie ćmy</p><p>Będę gdzie piach i pył</p><p>Będę gdziekolwiek byś był</p><p>Będę w spojrzeniu kocich oczu</p><p>Będę w milczeniu drzew</p><p>Jestem w mijaniu dni</p><p>Jestem twym cieniem gdy śpisz</p><p>Tak jakbym wciąż żyła</p><p>A ty jakbyś mógł jeszcze raz dotknąć moich ust</p><p>Księżyc to niemy mój posłaniec</p><p>Noc to cień moich rąk</p><p>Wiatr niespokojny duch</p><p>Pamięta dziś każde z mych słów...</p><p>Tak jakbym wciąż żyła</p><p>A ty jakbyś mógł jeszcze raz dotknąć moich ust"</p>

gość


7 l

<p>Olu... </p><p><span>"Nie stójcie nad moim grobem i nie płaczcie; nie ma mnie tam. Ja nie śpię. Jestem tysiącem wiatrów, które wieją; Jestem diamentowym blaskiem na śniegu. Jestem światłem słonecznym na dojrzewającym zbożu; Jestem łagodnym jesiennym deszczem, kiedy budzicie się w porannej ciszy; Jestem śmigłym lotem cichych ptaków. Jestem łagodną gwiazdą, która świeci w nocy. Nie stójcie nad moim grobem i nie płaczcie; nie ma mnie tam..."</span></p>

Gość


7 l

<p><span>"Nie stójcie nad moim grobem i nie płaczcie; nie ma mnie tam. Ja nie śpię. Jestem tysiącem wiatrów, które wieją; Jestem diamentowym blaskiem na śniegu. Jestem światłem słonecznym na dojrzewającym zbożu; Jestem łagodnym jesiennym deszczem, kiedy budzicie się w porannej ciszy; Jestem śmigłym lotem cichych ptaków. Jestem łagodną gwiazdą, która świeci w nocy. Nie stójcie nad moim grobem i nie płaczcie; nie ma mnie tam..." Olu... </span></p>

Gość


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>OOgromne kondolencje i wyrazy współczucia...</p>

Karolina


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pogrążeni w smutku i żalu w związku z tragiczną śmiercią naszej koleżanki z klasy Aleksandry Szulińskiej</p><p>łączymy się w bólu z całą Jej Rodziną i Bliskimi.</p><p>Ludzie, których kochamy pozostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach.</p><p>Żegnaj Olu </p><p>Uczniowie klasy 1G VI. Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu wraz z Wychowawcą.</p>

Natalia


7 l

<p>Kiedy kończy się życie, to jakby umierał świat,</p><p>dźwięki zmieniają brzmienie,</p><p>kolory swoje odcienie,</p><p>wiatr inaczej porusza liśćmi</p><p>i nic nie jest już takie, jak wcześniej.</p><p>Wyrazy szczerego żalu</p><p>z powodu tragicznej śmierci </p><p><strong> Aleksandry Szulińskiej,</strong></p><p>uczennicy VI Liceum Ogólnokształcącego,</p><p>Rodzinie i Najbliższym</p><p>przekazuje społeczność "Paderka"</p><p>Choć nie starcza sił,</p><p>by myślą przyjąć to rozstanie,</p><p>to pozostaje wiara i moc najpiękniejszych wspomnień,</p><p>w których Ola pozostanie na zawsze.</p>

Społeczność VI Liceum Ogólnokształcącego


7 l

<p>Wiem, że jesteś w Niebie Olu. Tak Wielka szkoda że Ciebie już nie ma :(((( Odpoczywaj Słoneczko</p>

bardzo smutny


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia