Aleksandra Szulińska

This was published in the following publications on 03.07.2018:
Głos Wielkopolski

Musicie być silni mocą miłości,
która jest potężniejsza niż śmierć. JP II
Moniko i Tomku
w obliczu tragedii nawet największe słowa tracą sens.
Jesteśmy z Wami,

Przyjaciele

Beach

R.I.P

W związku z tragiczną śmiercią
córki Oli

łączymy się w bólu
z Jej Mamą dr n. med. Moniką Szulińską
oraz z całą Rodziną

Żadne słowa nie są w stanie wyrazić współczucia,
jakie chcielibyśmy przekazać w tej tragicznej chwili.
Dziekan, Prodziekani, członkowie Rady Wydziału, pracownicy Dziekanatu Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego
im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Rodzinie Oli skladam glebokie wyrazy wspolczucia. Ola jest Krolestwie Niebieskim. Tutaj pozostal niewyobrazalny bol, pustka i tesknota, z ktora trudno sie pogodzic.</p>

Magda GD


7yrs

Image chosen by user
<p>Olu niech Anioły się Tobą opiekują spoczywaj w pokoju wiecznym.</p>

Gość


7yrs

Image chosen by user
<p>TO nie powinno było nigdy się zdarzyć... Wyrazy współczucia dla najbliższych... Odpoczywaj w pokoju Aniołku... </p>

Monika Pałczyńska


7yrs

Image chosen by user
<p>Tak strasznie mi przykro Oleńko... To się w ogóle nie powinno było wydarzyć... Wyrazy współczucia dla najbliższych... Spoczywaj w pokoju Aniołku... ❤️</p>

Monika


7yrs

Image chosen by user
<p>"Znajdziesz mnie w szeptach traw, kochany</p><p>Usłyszysz w locie ćmy</p><p>Będę gdzie piach i pył</p><p>Będę gdziekolwiek byś był</p><p>Będę w spojrzeniu kocich oczu</p><p>Będę w milczeniu drzew</p><p>Jestem w mijaniu dni</p><p>Jestem twym cieniem gdy śpisz</p><p>Tak jakbym wciąż żyła</p><p>A ty jakbyś mógł jeszcze raz dotknąć moich ust</p><p>Księżyc to niemy mój posłaniec</p><p>Noc to cień moich rąk</p><p>Wiatr niespokojny duch</p><p>Pamięta dziś każde z mych słów...</p><p>Tak jakbym wciąż żyła</p><p>A ty jakbyś mógł jeszcze raz dotknąć moich ust"</p>

gość


7yrs

<p>Olu... </p><p><span>"Nie stójcie nad moim grobem i nie płaczcie; nie ma mnie tam. Ja nie śpię. Jestem tysiącem wiatrów, które wieją; Jestem diamentowym blaskiem na śniegu. Jestem światłem słonecznym na dojrzewającym zbożu; Jestem łagodnym jesiennym deszczem, kiedy budzicie się w porannej ciszy; Jestem śmigłym lotem cichych ptaków. Jestem łagodną gwiazdą, która świeci w nocy. Nie stójcie nad moim grobem i nie płaczcie; nie ma mnie tam..."</span></p>

Gość


7yrs

<p><span>"Nie stójcie nad moim grobem i nie płaczcie; nie ma mnie tam. Ja nie śpię. Jestem tysiącem wiatrów, które wieją; Jestem diamentowym blaskiem na śniegu. Jestem światłem słonecznym na dojrzewającym zbożu; Jestem łagodnym jesiennym deszczem, kiedy budzicie się w porannej ciszy; Jestem śmigłym lotem cichych ptaków. Jestem łagodną gwiazdą, która świeci w nocy. Nie stójcie nad moim grobem i nie płaczcie; nie ma mnie tam..." Olu... </span></p>

Gość


7yrs

Image chosen by user
<p>OOgromne kondolencje i wyrazy współczucia...</p>

Karolina


7yrs

Image chosen by user
<p>Pogrążeni w smutku i żalu w związku z tragiczną śmiercią naszej koleżanki z klasy Aleksandry Szulińskiej</p><p>łączymy się w bólu z całą Jej Rodziną i Bliskimi.</p><p>Ludzie, których kochamy pozostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach.</p><p>Żegnaj Olu </p><p>Uczniowie klasy 1G VI. Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu wraz z Wychowawcą.</p>

Natalia


7yrs

<p>Kiedy kończy się życie, to jakby umierał świat,</p><p>dźwięki zmieniają brzmienie,</p><p>kolory swoje odcienie,</p><p>wiatr inaczej porusza liśćmi</p><p>i nic nie jest już takie, jak wcześniej.</p><p>Wyrazy szczerego żalu</p><p>z powodu tragicznej śmierci </p><p><strong> Aleksandry Szulińskiej,</strong></p><p>uczennicy VI Liceum Ogólnokształcącego,</p><p>Rodzinie i Najbliższym</p><p>przekazuje społeczność "Paderka"</p><p>Choć nie starcza sił,</p><p>by myślą przyjąć to rozstanie,</p><p>to pozostaje wiara i moc najpiękniejszych wspomnień,</p><p>w których Ola pozostanie na zawsze.</p>

Społeczność VI Liceum Ogólnokształcącego


7yrs

<p>Wiem, że jesteś w Niebie Olu. Tak Wielka szkoda że Ciebie już nie ma :(((( Odpoczywaj Słoneczko</p>

bardzo smutny


7yrs

End of content

No more pages to load