Elżbieta Weyman

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.03.2018
Nowosci

Z ogromnym smutkiem i żalem żegnamy

ś+p
drElżbietę Weyman

lekarza pediatrę, wieloletniego ordynatora Oddziału Noworodków WSzZ w Toruniu,
wspaniałego lekarza i humanistę,
wychowawcę wielu pokoleń lekarzy,
członka Zarządu Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.

Rodzinie Pani doktor
składamy wyrazy głębokiego współczucia

członkowie
Oddziału Toruńskiego Polskiego Towarzystwa Lekarskiego

Plaża

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci

dr
Elżbiety
Weyman

Ordynator Oddziału Noworodków w latach 70-tych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu

Była wspaniałym lekarzem, oddanym swojej pracy,
wzorem dla kilku pokoleń lekarzy.

Zapamiętamy ją jako dobrego przyjaciela,
człowieka o wielkim i otwartym sercu.

Rodzinie i Bliskim

wyrazy współczucia

składają

Dyrekcja oraz Pracownicy
Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego
w Toruniu

Z ogromnym smutkiem i żalem żegnamy

ś+p
dr Elżbietę Weyman

lekarza pediatrę,
wieloletniego ordynatora oddziału noworodków WSzZ
w Toruniu,
wspaniałego lekarza i humanistę,
wychowawcę wielu pokoleń lekarzy,
członka Zarządu Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Rodzinie Pani Doktor
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Członkowie Oddziału Toruńskiego
Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

<p>Składamy Dzieciom i Rodzinie głębokie i szczere wyrazy współczucia.Łączymy się z Wami w bólu.Nasze dzieci zapamiętają Panią Doktor jako Ciocię Elę, a my jako wspaniałą sąsiadkę z i cudownego człowieka z ulicy Legionów róg Bawarczyków.</p><p>Niech Dobry Bóg prowadzi Cię po Polach Elizejskich i innych ekscytujących, pięknych zakątkach Niebios.</p>

Krystyna Przewoska-Ratajczak i Henryk Ratajczak


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia