Elżbieta Weyman

This was published in the following publications on 07.03.2018:
Nowosci

Z ogromnym smutkiem i żalem żegnamy

ś+p
drElżbietę Weyman

lekarza pediatrę, wieloletniego ordynatora Oddziału Noworodków WSzZ w Toruniu,
wspaniałego lekarza i humanistę,
wychowawcę wielu pokoleń lekarzy,
członka Zarządu Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.

Rodzinie Pani doktor
składamy wyrazy głębokiego współczucia

członkowie
Oddziału Toruńskiego Polskiego Towarzystwa Lekarskiego

Beach

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci

dr
Elżbiety
Weyman

Ordynator Oddziału Noworodków w latach 70-tych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu

Była wspaniałym lekarzem, oddanym swojej pracy,
wzorem dla kilku pokoleń lekarzy.

Zapamiętamy ją jako dobrego przyjaciela,
człowieka o wielkim i otwartym sercu.

Rodzinie i Bliskim

wyrazy współczucia

składają

Dyrekcja oraz Pracownicy
Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego
w Toruniu

Z ogromnym smutkiem i żalem żegnamy

ś+p
dr Elżbietę Weyman

lekarza pediatrę,
wieloletniego ordynatora oddziału noworodków WSzZ
w Toruniu,
wspaniałego lekarza i humanistę,
wychowawcę wielu pokoleń lekarzy,
członka Zarządu Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Rodzinie Pani Doktor
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Członkowie Oddziału Toruńskiego
Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

<p>Składamy Dzieciom i Rodzinie głębokie i szczere wyrazy współczucia.Łączymy się z Wami w bólu.Nasze dzieci zapamiętają Panią Doktor jako Ciocię Elę, a my jako wspaniałą sąsiadkę z i cudownego człowieka z ulicy Legionów róg Bawarczyków.</p><p>Niech Dobry Bóg prowadzi Cię po Polach Elizejskich i innych ekscytujących, pięknych zakątkach Niebios.</p>

Krystyna Przewoska-Ratajczak i Henryk Ratajczak


8yrs

End of content

No more pages to load