Elżbieta Weyman
This was published in the following publications on 07.03.2018:
Nowosci
This was published in the following publications on 07.03.2018:
Nowosci
Z ogromnym smutkiem i żalem żegnamy
ś+p
drElżbietę Weyman
lekarza pediatrę, wieloletniego ordynatora Oddziału Noworodków WSzZ w Toruniu,
wspaniałego lekarza i humanistę,
wychowawcę wielu pokoleń lekarzy,
członka Zarządu Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Rodzinie Pani doktor
składamy wyrazy głębokiego współczucia
członkowie
Oddziału Toruńskiego Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci
dr
Elżbiety
Weyman
Ordynator Oddziału Noworodków w latach 70-tych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu
Była wspaniałym lekarzem, oddanym swojej pracy,
wzorem dla kilku pokoleń lekarzy.
Zapamiętamy ją jako dobrego przyjaciela,
człowieka o wielkim i otwartym sercu.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy współczucia
składają
Dyrekcja oraz Pracownicy
Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego
w Toruniu
Z ogromnym smutkiem i żalem żegnamy
ś+p
dr Elżbietę Weyman
lekarza pediatrę,
wieloletniego ordynatora oddziału noworodków WSzZ
w Toruniu,
wspaniałego lekarza i humanistę,
wychowawcę wielu pokoleń lekarzy,
członka Zarządu Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Rodzinie Pani Doktor
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Członkowie Oddziału Toruńskiego
Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego
End of content
No more pages to load
Krystyna Przewoska-Ratajczak i Henryk Ratajczak
8yrs