Ignacy Ludkiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.08.2009
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.08.2009
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci wspaniałego człowieka, z którym mieliśmy ogromną przyjemność współpracować przez szereg lat przy realizacji prac inwestycyjno-remontowych prowadzonych przez Grodziski Samorząd, inspektora nadzoru. Odszedł od nas Ś.P. Ignacy Ludkiewicz Wyrazy współczucia żonie, dzieciom i wnukom składają Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Współpracownicy Urzędu Miejskiego w Grodzisku Wielkopolskim
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia