Ignacy Ludkiewicz
This was published in the following publications on 18.08.2009:
Dzień Nowotomysko-Grodziski
This was published in the following publications on 18.08.2009:
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci wspaniałego człowieka, z którym mieliśmy ogromną przyjemność współpracować przez szereg lat przy realizacji prac inwestycyjno-remontowych prowadzonych przez Grodziski Samorząd, inspektora nadzoru. Odszedł od nas Ś.P. Ignacy Ludkiewicz Wyrazy współczucia żonie, dzieciom i wnukom składają Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Współpracownicy Urzędu Miejskiego w Grodzisku Wielkopolskim
End of content
No more pages to load