Jerzy Szwarczewski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.01.2018
Głos Wielkopolski

Pogrążeni w smutku zawiadamiamy,
że dnia 13 stycznia 2018 roku odszedł od nas
nasz kochany Mąż, Ojciec, Dziadek i Pradziadek

ś+p
Jerzy Szwarczewski

lat 77
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie
18 stycznia 2018 roku (czwartek) o godz. 13.00
w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
w Pobiedziskach-Letnisku.
Po mszy św. odbędzie się pogrzeb
na miejscowym cmentarzu komunalnym.

Pogrążeni w smutku
Żona i Syn z Rodziną

Plaża

Wyrazy szczerego żalu i współczucia
z powodu śmierci

ś+p
Jerzego Szwarczewskiego

Rodzinie i Bliskim

składają

Dyrektor i Pracownicy
Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej
i Kartograficznej w Poznaniu

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>WŁAŚNIE DOWIEDZIAŁEM SIĘ O ŚMIERCI PANA JERZEGO.JEST MI NIEZMIERNIE PRZYKRO. LECZ CHCE TYLKO KRÓTKO (NIE WIEM CZY TO POCIESZY) STWIERDZIĆ TO CO POCZUŁEM GŁĘBOKO GDY MOJA MAMA ZMARŁA PÓŁ ROKU TEMU. TERAZ I ONA I PAN JUREK BĘDĄ JUŻ MIELI TYLKO LEPIEJ... NIE JESTEM OSOBĄ BARDZO WIERZĄCĄ LECZ TAKA MYŚL PRZESZŁA MI PRZEZ GŁOWĘ ZARAZ GDY O TYM SIĘ DOWIEDZIAŁEM...ŻE TAMTEN ŚWIAT PRZYWITAŁ GO Z OTWARTYMI RAMIONAMI. JEŻELI TYLKO RAJ ISTNIEJE,TO JESTEM PRZEKONANY ŻE ON TAM TRAFIŁ.... ZAPADŁ MI W PAMIĘCI JAKO DOBRY,RZETELNY I PRAWY OJCIEC MĄŻ A DLA MNIE SZEF. PRACOWAŁEM Z NIM PRAKTYKUJĄC GEODEZJE W LATACH 1993-1998. TO PRZYKŁAD DOBRA I PRAWOŚCI. BARDZO DO DZIŚ GO CENIE I CZĘSTO WSPOMINAM JAKIM BYŁ CZŁOWIEKIEM....TAK NAPRAWDĘ BYŁ MOIM SZEFEM, STARSZYM KOLEGOM I MYŚLĘ,ŻE TROCHĘ PRZYJACIELEM. ZAWSZE BĘDĘ GO MILE I Z SZACUNKIEM WSPOMINAŁ....​WDZIĘC​ZNY UCZEŃ (NIE TYLKO GEODEZJI) WOJTEK KRUGER</p>

WOJTEK KRUGER


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia