Jerzy Szwarczewski

This was published in the following publications on 17.01.2018:
Głos Wielkopolski

Pogrążeni w smutku zawiadamiamy,
że dnia 13 stycznia 2018 roku odszedł od nas
nasz kochany Mąż, Ojciec, Dziadek i Pradziadek

ś+p
Jerzy Szwarczewski

lat 77
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie
18 stycznia 2018 roku (czwartek) o godz. 13.00
w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
w Pobiedziskach-Letnisku.
Po mszy św. odbędzie się pogrzeb
na miejscowym cmentarzu komunalnym.

Pogrążeni w smutku
Żona i Syn z Rodziną

Beach

Wyrazy szczerego żalu i współczucia
z powodu śmierci

ś+p
Jerzego Szwarczewskiego

Rodzinie i Bliskim

składają

Dyrektor i Pracownicy
Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej
i Kartograficznej w Poznaniu

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>WŁAŚNIE DOWIEDZIAŁEM SIĘ O ŚMIERCI PANA JERZEGO.JEST MI NIEZMIERNIE PRZYKRO. LECZ CHCE TYLKO KRÓTKO (NIE WIEM CZY TO POCIESZY) STWIERDZIĆ TO CO POCZUŁEM GŁĘBOKO GDY MOJA MAMA ZMARŁA PÓŁ ROKU TEMU. TERAZ I ONA I PAN JUREK BĘDĄ JUŻ MIELI TYLKO LEPIEJ... NIE JESTEM OSOBĄ BARDZO WIERZĄCĄ LECZ TAKA MYŚL PRZESZŁA MI PRZEZ GŁOWĘ ZARAZ GDY O TYM SIĘ DOWIEDZIAŁEM...ŻE TAMTEN ŚWIAT PRZYWITAŁ GO Z OTWARTYMI RAMIONAMI. JEŻELI TYLKO RAJ ISTNIEJE,TO JESTEM PRZEKONANY ŻE ON TAM TRAFIŁ.... ZAPADŁ MI W PAMIĘCI JAKO DOBRY,RZETELNY I PRAWY OJCIEC MĄŻ A DLA MNIE SZEF. PRACOWAŁEM Z NIM PRAKTYKUJĄC GEODEZJE W LATACH 1993-1998. TO PRZYKŁAD DOBRA I PRAWOŚCI. BARDZO DO DZIŚ GO CENIE I CZĘSTO WSPOMINAM JAKIM BYŁ CZŁOWIEKIEM....TAK NAPRAWDĘ BYŁ MOIM SZEFEM, STARSZYM KOLEGOM I MYŚLĘ,ŻE TROCHĘ PRZYJACIELEM. ZAWSZE BĘDĘ GO MILE I Z SZACUNKIEM WSPOMINAŁ....​WDZIĘC​ZNY UCZEŃ (NIE TYLKO GEODEZJI) WOJTEK KRUGER</p>

WOJTEK KRUGER


8yrs

End of content

No more pages to load