Marek Kajdasz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.10.2017
Express Bydgoski

„Złote serce miałeś, od życia dużo nie chciałeś,
ale zawsze z czułością o nas dbałeś
i tak gorąco nas kochałeś.
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 16 października 2017 roku
zasnął w Bogu Mój Kochany Mąż, Nasz Tata, Teść, Dziadek, Brat, Szwagier i Wujek

ś+p
Marek Kajdasz

lat 62
Pogrzeb wraz z mszą świętą odbędzie się dnia 19.10.2017 r. (czwartek)
o godzinie 11.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Kossaka w Bydgoszczy.

Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kondolencje dla rodziny od kolegi z pracy

Artur


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze w naszych sercach <3

Kasia


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wyrazy współczucia dla rodziny dopiero sie dowiedziałem a pracowałem z Markiem ponad 10 lat....</p>

Artur


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wujku jesteś w naszych sercach <3</p>

Kasia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><!--filtered-->.....Patrzę na płomień tlący się w zniczu.</p><p>Smutek i żal się we mnie budzi.</p><p>Spoglądam w niebo i zadaję pytanie:</p><p>„Dlaczego Boże zabierasz kochanych ludzi ....</p>

siostrzenica Kasia


8 l

<p>krystyna tadeusz</p>

Gość


8 l

<p>Z żalem i smutkiem składamy kondolencje tobie i rodzinie po stracie Marka.</p>

Edward Konarski + Agnieszka Rozlach z dziećmi


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><strong>Śmierć stawia nas </strong></p><p><strong> w obliczu bezsilności, </strong></p><p><strong> która nas obezwładnia </strong></p><p><strong> i zabiera w nieznane. </strong></p><p><strong> A kiedy pojawia się </strong></p><p><strong> kradnąc ukochaną osobę, </strong></p><p><strong> przeszywa serce bólem </strong></p><p><strong> i odznacza w nim swoje piętno, </strong></p><p><strong> które przypomina nam stale </strong></p><p><strong> jacy jesteśmy wobec niej bezsilni. </strong></p><p><strong>Szczere wyrazy współczucia.</strong></p>

teresa majewska


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia