Marek Kajdasz

This was published in the following publications on 18.10.2017:
Express Bydgoski

„Złote serce miałeś, od życia dużo nie chciałeś,
ale zawsze z czułością o nas dbałeś
i tak gorąco nas kochałeś.
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 16 października 2017 roku
zasnął w Bogu Mój Kochany Mąż, Nasz Tata, Teść, Dziadek, Brat, Szwagier i Wujek

ś+p
Marek Kajdasz

lat 62
Pogrzeb wraz z mszą świętą odbędzie się dnia 19.10.2017 r. (czwartek)
o godzinie 11.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Kossaka w Bydgoszczy.

Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Kondolencje dla rodziny od kolegi z pracy

Artur


3yrs

Image chosen by user
Na zawsze w naszych sercach <3

Kasia


7yrs

Image chosen by user
<p>Wyrazy współczucia dla rodziny dopiero sie dowiedziałem a pracowałem z Markiem ponad 10 lat....</p>

Artur


8yrs

Image chosen by user
<p>Wujku jesteś w naszych sercach <3</p>

Kasia


8yrs

Image chosen by user
<p><!--filtered-->.....Patrzę na płomień tlący się w zniczu.</p><p>Smutek i żal się we mnie budzi.</p><p>Spoglądam w niebo i zadaję pytanie:</p><p>„Dlaczego Boże zabierasz kochanych ludzi ....</p>

siostrzenica Kasia


8yrs

<p>krystyna tadeusz</p>

Gość


8yrs

<p>Z żalem i smutkiem składamy kondolencje tobie i rodzinie po stracie Marka.</p>

Edward Konarski + Agnieszka Rozlach z dziećmi


8yrs

Image chosen by user
<p><strong>Śmierć stawia nas </strong></p><p><strong> w obliczu bezsilności, </strong></p><p><strong> która nas obezwładnia </strong></p><p><strong> i zabiera w nieznane. </strong></p><p><strong> A kiedy pojawia się </strong></p><p><strong> kradnąc ukochaną osobę, </strong></p><p><strong> przeszywa serce bólem </strong></p><p><strong> i odznacza w nim swoje piętno, </strong></p><p><strong> które przypomina nam stale </strong></p><p><strong> jacy jesteśmy wobec niej bezsilni. </strong></p><p><strong>Szczere wyrazy współczucia.</strong></p>

teresa majewska


8yrs

End of content

No more pages to load