Marii Tyśper-Pitak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.04.2017
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.04.2017
Dziennik Bałtycki
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Marii Tyśper-Pitak
lek. stom.
długoletniej pracownicy NZOZ „Śródmieście”,
wspaniałego, dobrego Człowieka
i znakomitego lekarza.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy najgłębszego współczucia
składają
Koleżanki i Koledzy NZOZ „Śródmieście”.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia