Marii Tyśper-Pitak
This was published in the following publications on 26.04.2017:
Dziennik Bałtycki
This was published in the following publications on 26.04.2017:
Dziennik Bałtycki
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Marii Tyśper-Pitak
lek. stom.
długoletniej pracownicy NZOZ „Śródmieście”,
wspaniałego, dobrego Człowieka
i znakomitego lekarza.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy najgłębszego współczucia
składają
Koleżanki i Koledzy NZOZ „Śródmieście”.
End of content
No more pages to load