Andrzej Telka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.06.2010
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.06.2010
Gazeta Krakowska
Z głębokim żalem żegnamy
mgr inż. Andrzeja TELKĘ
zmarłego w dniu 1 czerwcza 2010r.,
byłego Prezydenta Miasta Oświęcim, oraz zasłużonego działacza samorządowego.
Żonie i rodzinie zmarłego składamy kondolencje i wyrazy szczerego współczucia.
Poseł na Sejm RP Stanisław Rydzoń oraz pracownicy Biura Poselskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia