Andrzej Telka
This was published in the following publications on 04.06.2010:
Gazeta Krakowska
This was published in the following publications on 04.06.2010:
Gazeta Krakowska
Z głębokim żalem żegnamy
mgr inż. Andrzeja TELKĘ
zmarłego w dniu 1 czerwcza 2010r.,
byłego Prezydenta Miasta Oświęcim, oraz zasłużonego działacza samorządowego.
Żonie i rodzinie zmarłego składamy kondolencje i wyrazy szczerego współczucia.
Poseł na Sejm RP Stanisław Rydzoń oraz pracownicy Biura Poselskiego
End of content
No more pages to load