Tomasz Mianowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.02.2017
Dziennik Polski

„Można odejść na zawsze
by stale być blisko...”
ks. J. Twardowski

ś†p
TOMASZ MIANOWSKI

Historyk

Człowiek Gór,
Wieloletni Członek GOPR Grupy Krynickiej

Zmarł w wieku 71 lat w dniu 27 lutego 2017 roku w Krakowie.
Odszedł od nas zbyt wcześnie.

Zmarłego pożegnamy w dniu 1 marca 2017 roku,
mszą świętą żałobną w kaplicy na cmentarzu Rakowickim
w Krakowie o godzinie 12.20,
po czym nastąpi odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku.

Pogrążeni w smutku

Basia, Przemek i Michał

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odpoczywaj w spokoju

Przyjaciel


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Poczekaj Tomku, już niedługo, znowu pośmigamy na deskach, latem do Zawoi, wieczorami razem z Lucyną do knajpy na śledzia po japońsku i flaszeczkę gorzałki. I tak od 1967r......szwagier

Jacek Kowalczyk


4 l

To już prawie 5 lat, aż nie chce się wierzyć ! o tym czasie mieliśmy się przygotowywać do Sylwestra w Vrbowie, a potem parę dni na deskach. Wszystko było załatwione i parę dni przed operacją Tomka osobiście obgadane. i od dekad podobnie. Tomka poznałem w 1967 na 1968r....mojego szwagra, przyjaciela i kumpla do tańca i różańca...do bitki i do wypitki. Poczekaj Tomaszu, już niedługo, I znowu pośmigamy na nartach, a latem 7 dni w Zawoi. Wieczorem do knajpki z Lucyną na śledzia po japońsku i flaszeczkę gorzałki....

Jacek Kowalczyk


4 l

n

m


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tomku ! Pełnisz teraz dyżur w Beskidzie Niebieskim. Przez Miłosierdzie Boże odpoczywaj w Pokoju Wiecznym, amen.

Tadeusz


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochany Tomku przewrotny los pozwolił nam spędzić okruszynę okruszyny czasu... Miałeś zabrać nas w góry...Nie zdazylismy..​. z wyrazami największego szacunku , pamięci -Twój kolega Staszek i Dorota


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kinga


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
WIECZNE ODPOCZYWANIE RACZ MU DAĆ PANIE


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Włodzimierz Kowalczyk


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
jurek k.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
maciej florczyk wieczne odpoczywanie racz mu dac Panie


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia