Tomasz Mianowski

This was published in the following publications on 28.02.2017:
Dziennik Polski

„Można odejść na zawsze
by stale być blisko...”
ks. J. Twardowski

ś†p
TOMASZ MIANOWSKI

Historyk

Człowiek Gór,
Wieloletni Członek GOPR Grupy Krynickiej

Zmarł w wieku 71 lat w dniu 27 lutego 2017 roku w Krakowie.
Odszedł od nas zbyt wcześnie.

Zmarłego pożegnamy w dniu 1 marca 2017 roku,
mszą świętą żałobną w kaplicy na cmentarzu Rakowickim
w Krakowie o godzinie 12.20,
po czym nastąpi odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku.

Pogrążeni w smutku

Basia, Przemek i Michał

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Odpoczywaj w spokoju

Przyjaciel


1yr

Image chosen by user
Poczekaj Tomku, już niedługo, znowu pośmigamy na deskach, latem do Zawoi, wieczorami razem z Lucyną do knajpy na śledzia po japońsku i flaszeczkę gorzałki. I tak od 1967r......szwagier

Jacek Kowalczyk


4yrs

To już prawie 5 lat, aż nie chce się wierzyć ! o tym czasie mieliśmy się przygotowywać do Sylwestra w Vrbowie, a potem parę dni na deskach. Wszystko było załatwione i parę dni przed operacją Tomka osobiście obgadane. i od dekad podobnie. Tomka poznałem w 1967 na 1968r....mojego szwagra, przyjaciela i kumpla do tańca i różańca...do bitki i do wypitki. Poczekaj Tomaszu, już niedługo, I znowu pośmigamy na nartach, a latem 7 dni w Zawoi. Wieczorem do knajpki z Lucyną na śledzia po japońsku i flaszeczkę gorzałki....

Jacek Kowalczyk


4yrs

n

m


4yrs

Image chosen by user
Tomku ! Pełnisz teraz dyżur w Beskidzie Niebieskim. Przez Miłosierdzie Boże odpoczywaj w Pokoju Wiecznym, amen.

Tadeusz


7yrs

Image chosen by user
Kochany Tomku przewrotny los pozwolił nam spędzić okruszynę okruszyny czasu... Miałeś zabrać nas w góry...Nie zdazylismy..​. z wyrazami największego szacunku , pamięci -Twój kolega Staszek i Dorota


9yrs

Image chosen by user
Kinga


9yrs

Image chosen by user
WIECZNE ODPOCZYWANIE RACZ MU DAĆ PANIE


9yrs

Image chosen by user
Włodzimierz Kowalczyk


9yrs

Image chosen by user
jurek k.


9yrs

Image chosen by user
maciej florczyk wieczne odpoczywanie racz mu dac Panie


9yrs

End of content

No more pages to load