Romuald Luto
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.01.2017
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.01.2017
Kurier Poranny
„Wszystko ma swój czas: jest czas spokoju, cierpienia, bezgranicznej rozpaczy
oraz czas wdzięcznej pamięci...”
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ŚP
Romualda Luto
Emerytowanego pracownika Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku.
Był człowiekiem wielkiego serca, życzliwy, koleżeński.
Dał się poznać jako wspaniały leśnik, oddany swej pracy, poświęcający jej każdą chwilę swego życia.
Mimo ciężkiej choroby, nie tracił nadziei. Do ostatnich chwil życzliwy i pogodny.
Pozostanie na zawsze w naszych sercach i wspomnieniach.
Składają
Kierownictwo i pracownicy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
9 l