Romuald Luto
This was published in the following publications on 10.01.2017:
Kurier Poranny
This was published in the following publications on 10.01.2017:
Kurier Poranny
„Wszystko ma swój czas: jest czas spokoju, cierpienia, bezgranicznej rozpaczy
oraz czas wdzięcznej pamięci...”
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ŚP
Romualda Luto
Emerytowanego pracownika Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku.
Był człowiekiem wielkiego serca, życzliwy, koleżeński.
Dał się poznać jako wspaniały leśnik, oddany swej pracy, poświęcający jej każdą chwilę swego życia.
Mimo ciężkiej choroby, nie tracił nadziei. Do ostatnich chwil życzliwy i pogodny.
Pozostanie na zawsze w naszych sercach i wspomnieniach.
Składają
Kierownictwo i pracownicy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku
End of content
No more pages to load
9yrs
9yrs