Marię Remiezowicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.06.2017
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.06.2017
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem żegnamy
ś+p
Panią
Marię Remiezowicz
wieloletnią Dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Poznaniu.
Całym swoim życiem, z ogromną pasją,
służyła doświadczeniem i radą.
Była naszym Przyjacielem, a przede wszystkim
człowiekiem w pełni oddanym służbie dla innych.
Dziękujemy za dar czasu, w którym mogliśmy
wspólnie wypełniać dzieła Boże.
Z pamięcią modlitewną
Dyrekcja, pracownicy i wolontariusze
Caritas Archidiecezji Poznańskiej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l