Marię Remiezowicz
This was published in the following publications on 24.06.2017:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 24.06.2017:
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem żegnamy
ś+p
Panią
Marię Remiezowicz
wieloletnią Dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Poznaniu.
Całym swoim życiem, z ogromną pasją,
służyła doświadczeniem i radą.
Była naszym Przyjacielem, a przede wszystkim
człowiekiem w pełni oddanym służbie dla innych.
Dziękujemy za dar czasu, w którym mogliśmy
wspólnie wypełniać dzieła Boże.
Z pamięcią modlitewną
Dyrekcja, pracownicy i wolontariusze
Caritas Archidiecezji Poznańskiej
End of content
No more pages to load
9yrs