Halina Seweryn

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.10.2016
Express Ilustrowany

Dnia 24 października 2016 r. w wieku 69 lat zmarła
nasza Mamuś
Ś.P. Halina Seweryn
były pracownik ZPB POLINO
Pogrzeb odbędzie się 27 października br. o godz. 12.00
na cmentarzu św. Wojciecha przy ul. Kurczaki.
Zrozpaczone córki Ania i Basia z rodzinami

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Bardzo Cię kocham tęsknię. Ile snów, w których na Ciebie czekam, a Ciebie nie ma. Życie jest na pewno niesprawiedliwe.

Basia - córcia


1 r

Mamciu, tak Cię bardzo kocham. Wiem, że jesteś ze mną każdego dnia, ciągle, gdzieś w sercu, głowie. Wielki żal, że nie mogę Cię ukochać i tak poprostu porozmawiać o książce, filmie, jak było w pracy. Pamiętasz nasze wyjścia na kawę, do kina, teatru? Bezcenne i tak mam w sercu. Pamiętaj, kocham Cię tak bardzo i tęsknię ogromnie.

Basia - Twoja córcia


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamuś, tak bardzo bym chciała, żebyś była ze mną, choć na chwilę. Tak ogromnie tęsknię i bardzo Cię kocham. A Ciebie ciągle nie ma.

Basia-córcia


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamciu, trzy lata bez Ciebie. Czasami do mnie przychodzisz i mówisz tak jak kiedyś - "córcia". Czas nie leczy ran. Tęsknię, czuję smutek i wielką miłość. Nikt Cię tak nie kochał.

Barbara Dębecka


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tylko tyle - tęsknię i bardzo Cię kocham. Tak jak Ci powiedziałam, tam gdzie Ty, tam ja. Zawsze razem - ciągle w moich myślach.

Basia


7 l

Mamuś, wiem że Ciebie nie ma w domu, ale codziennie pytam się, dlaczego? Nie ma dnia bez tęsknoty za Tobą. Tak bardzo mi brakuje naszych rozmów, wyjść. Bardzo, bardzo Cię kocham. To dopiero dwa lata bez Ciebie, a ja mam uczucie wieków. Ogromny żal i wieczne uczucie smutku.

Barbara Dębecka


7 l

<p>Mamuś, codziennie czekam na Ciebie, kiedy do mnie zadzwonisz, kiedy rano mnie obudzisz. Ciągle Cię nie ma. Ja tak tęsknie, codziennie. </p>

Basia


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Mamuś, wiesz - mimo wszystko - wygrałam los na loterii, bo to TY jesteś moją mamą, Byłaś zawsze ze mną i doznałam ogromnej miłości.</p>

Barabra Dębecka


8 l

<p>Mamuś, i kolejne święta bez Ciebie. Tak bezgranicznie pragnę, żebyś była ze mną. Tak bardzo pragnę rozmów z Tobą, Twoich pełnych miłości i mądrości oczu. Kocham Cię tak bardzo. Twoja córcia Basia </p>

Barbara Dębecka


8 l

<p>Mamuś, dziś rok jak ostatni raz Twoje serce biło. Łzy strumieniami płyną, a serce rozrywa się na milion kawałków. Kocham Cię tak bardzo i ogromnie tęsknię. </p>

Barbara Dębecka


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kocham i tak strasznie tęsknię</p> <p>Mamuś, nie ma godziny, żebym nie myślała, że nie możemy się przytulić, że nie słyszę "córcia". Tak mi Ciebie brakuje. </p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamuś to już prawie 9 miesięcy wielkiego bólu. Kocham Cię tak bardzo. B.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anna Brych


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Urszula Przybylak


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Łukasz Przybylak


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiktor Przybylak


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ania


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anna


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia