Halina Seweryn

This was published in the following publications on 26.10.2016:
Express Ilustrowany

Dnia 24 października 2016 r. w wieku 69 lat zmarła
nasza Mamuś
Ś.P. Halina Seweryn
były pracownik ZPB POLINO
Pogrzeb odbędzie się 27 października br. o godz. 12.00
na cmentarzu św. Wojciecha przy ul. Kurczaki.
Zrozpaczone córki Ania i Basia z rodzinami

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Bardzo Cię kocham tęsknię. Ile snów, w których na Ciebie czekam, a Ciebie nie ma. Życie jest na pewno niesprawiedliwe.

Basia - córcia


1yr

Mamciu, tak Cię bardzo kocham. Wiem, że jesteś ze mną każdego dnia, ciągle, gdzieś w sercu, głowie. Wielki żal, że nie mogę Cię ukochać i tak poprostu porozmawiać o książce, filmie, jak było w pracy. Pamiętasz nasze wyjścia na kawę, do kina, teatru? Bezcenne i tak mam w sercu. Pamiętaj, kocham Cię tak bardzo i tęsknię ogromnie.

Basia - Twoja córcia


2yrs

Image chosen by user
Mamuś, tak bardzo bym chciała, żebyś była ze mną, choć na chwilę. Tak ogromnie tęsknię i bardzo Cię kocham. A Ciebie ciągle nie ma.

Basia-córcia


5yrs

Image chosen by user
Mamciu, trzy lata bez Ciebie. Czasami do mnie przychodzisz i mówisz tak jak kiedyś - "córcia". Czas nie leczy ran. Tęsknię, czuję smutek i wielką miłość. Nikt Cię tak nie kochał.

Barbara Dębecka


6yrs

Image chosen by user
Tylko tyle - tęsknię i bardzo Cię kocham. Tak jak Ci powiedziałam, tam gdzie Ty, tam ja. Zawsze razem - ciągle w moich myślach.

Basia


7yrs

Mamuś, wiem że Ciebie nie ma w domu, ale codziennie pytam się, dlaczego? Nie ma dnia bez tęsknoty za Tobą. Tak bardzo mi brakuje naszych rozmów, wyjść. Bardzo, bardzo Cię kocham. To dopiero dwa lata bez Ciebie, a ja mam uczucie wieków. Ogromny żal i wieczne uczucie smutku.

Barbara Dębecka


7yrs

<p>Mamuś, codziennie czekam na Ciebie, kiedy do mnie zadzwonisz, kiedy rano mnie obudzisz. Ciągle Cię nie ma. Ja tak tęsknie, codziennie. </p>

Basia


7yrs

Image chosen by user
<p>Mamuś, wiesz - mimo wszystko - wygrałam los na loterii, bo to TY jesteś moją mamą, Byłaś zawsze ze mną i doznałam ogromnej miłości.</p>

Barabra Dębecka


8yrs

<p>Mamuś, i kolejne święta bez Ciebie. Tak bezgranicznie pragnę, żebyś była ze mną. Tak bardzo pragnę rozmów z Tobą, Twoich pełnych miłości i mądrości oczu. Kocham Cię tak bardzo. Twoja córcia Basia </p>

Barbara Dębecka


8yrs

<p>Mamuś, dziś rok jak ostatni raz Twoje serce biło. Łzy strumieniami płyną, a serce rozrywa się na milion kawałków. Kocham Cię tak bardzo i ogromnie tęsknię. </p>

Barbara Dębecka


8yrs

Image chosen by user
<p>Kocham i tak strasznie tęsknię</p> <p>Mamuś, nie ma godziny, żebym nie myślała, że nie możemy się przytulić, że nie słyszę "córcia". Tak mi Ciebie brakuje. </p>


8yrs

Image chosen by user
Mamuś to już prawie 9 miesięcy wielkiego bólu. Kocham Cię tak bardzo. B.


8yrs

Image chosen by user
Anna Brych


9yrs

Image chosen by user
Urszula Przybylak


9yrs

Image chosen by user
Łukasz Przybylak


9yrs

Image chosen by user
Wiktor Przybylak


9yrs

Image chosen by user
ania


9yrs

Image chosen by user
Anna


9yrs

End of content

No more pages to load