Bożena Tarka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.09.2016
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.09.2016
Gazeta Lubuska
Z głębokim żalem żegnamy
śp.
Bożenę Tarkę
emerytowaną nauczycielkę i wicedyrektor Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze
Odeszła 1 września 2016 r. Była wspaniałym i rzetelnym pedagogiem o nieskazitelnym charakterze, oddana uczniom i swemu powołaniu. Stanowiła wzór dla wielu z nas.
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne G-1
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
9 l
9 l