Bożena Tarka
This was published in the following publications on 07.09.2016:
Gazeta Lubuska
This was published in the following publications on 07.09.2016:
Gazeta Lubuska
Z głębokim żalem żegnamy
śp.
Bożenę Tarkę
emerytowaną nauczycielkę i wicedyrektor Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze
Odeszła 1 września 2016 r. Była wspaniałym i rzetelnym pedagogiem o nieskazitelnym charakterze, oddana uczniom i swemu powołaniu. Stanowiła wzór dla wielu z nas.
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne G-1
End of content
No more pages to load
9yrs
9yrs
9yrs