Zbigniew Kubik

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.08.2016
Kurier Lubelski

Wyrazy wsparcia i głębokiego współczucia

Najbliższej Rodzinie

z powodu śmierci

Ś.P.

Zbigniewa Kubika

wieloletniego Pracownika

PGE Obrót S.A. Oddział z siedzibą w Lublinie

składają

Dyrekcja i Pracownicy

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Wybuduję MOST, bo Kocham Cię...

Danusia Wieruszewska


7 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Śpieszmy się" Śpieszmy kochać ludzi, tak szybko odchodzą. Zostaną po nich buty i telefon głuchy. Tylko to, co nieważne jak krowa się wlecze. Najważniejsze tak prędkie, że nagle się staje. Potem cisza, normalna, więc całkiem nieznośna. Jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy, kiedy myślimy o Kimś zostając bez Niego. Nie bądź pewny, że czas masz, bo pewność niepewna. Zabiera nam wrażliwość, tak jak każde szczęście. Przychodzi jednocześnie jak patos i humor, jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej. Tak szybko stąd odchodzą, jak drozd milkną w lipcu. Jak dzwięk trochę nie zgrabny, lub jak suchy ukłon. Żeby widzieć - naprawdę zamykają oczy. Chociaż większym ryzykiem rodzić się, niż umrzeć. Kochamy wciąż za mało i stale za późno. Nie pisz o tym zbyt często, lecz pisz raz na zawsze, a będziesz tak jak delfin łagodny i mocny. Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą i Ci, co nie odchodzą, nie zawsze powrócą. I nigdy nie wiadomo mówiąc o Miłości: Czy pierwsza jest ostatnią? Czy ostatnia pierwszą? ~ks. Jan Twardowski Ps Zbysiu, jesteś zarazem moją Pierwszą, jak i Ostatnią Miłością❣️

Danusia Wieruszewska


7 mies.

Zbysiu, Kochanie, Ty wiesz...

Danusia Wieruszewska


9 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Gdyby nie cierpienie, nikt nie wiedziałby, jak bardzo ktoś kogoś kocha". (ks. Jan Twardowski) Zbysiu, nigdy nie powiedziałam Ci żegnaj i nigdy tego nie uczynię. Od samego początku było: "Do zobaczenia..." i tego się trzymajmy. Kocham Cię Zbyszku, z każdym dniem coraz bardziej. Nigdy nie przypuszczałam, że to możliwe, jednak moja Miłość nie zna granic. Z każdym dniem umieram z tęsknoty za Tobą. A tęsknota to nic innego jak Wyznanie Miłości. To takie proste - tęsknię, bo KOCHAM. A kto KOCHA, ten POCZEKA. Gdziekolwiek jesteś, czekaj na mnie, tak jak i ja czekam na Nasze upragnione spotkanie. Kiedy nadejdzie mój czas, moje serce odnajdzie drogę. Miłość mnie do Ciebie zaprowadzi. Każdą moją modlitwę kończę słowami: "Oto Potęga Miłości, Miłości silniejszej niż śmierć. Miłości prowadź mnie. Amen". ~Danusia Ps Kocham Cię ❤️ Pss Do zobaczenia Zbysiu... cdn.

Danusia Wieruszewska


9 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zbyszku, tyle mam Ci do powiedzenia, że aż brak mi słów. Nigdy o Tobie nie zapomnę, obiecuję. Do końca mojego życia będę wdzięczna Bogu, że postawił Cię na mojej drodze. Dziękuję Ci za te 3 lata. Spij słodko. Z Bogiem. Do zobaczenia. ~Kasia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Takiego Człowieka jak Zbyszek się nie zapomina


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Śmierć nie jest końcem wszystkiego. Śmierć jest nowym początkiem.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w spokoju Kolego [*] Patryk


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w spokoju *


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia