Zbigniew Kubik

This was published in the following publications on 30.08.2016:
Kurier Lubelski

Wyrazy wsparcia i głębokiego współczucia

Najbliższej Rodzinie

z powodu śmierci

Ś.P.

Zbigniewa Kubika

wieloletniego Pracownika

PGE Obrót S.A. Oddział z siedzibą w Lublinie

składają

Dyrekcja i Pracownicy

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Wybuduję MOST, bo Kocham Cię...

Danusia Wieruszewska


7mos

Image chosen by user
"Śpieszmy się" Śpieszmy kochać ludzi, tak szybko odchodzą. Zostaną po nich buty i telefon głuchy. Tylko to, co nieważne jak krowa się wlecze. Najważniejsze tak prędkie, że nagle się staje. Potem cisza, normalna, więc całkiem nieznośna. Jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy, kiedy myślimy o Kimś zostając bez Niego. Nie bądź pewny, że czas masz, bo pewność niepewna. Zabiera nam wrażliwość, tak jak każde szczęście. Przychodzi jednocześnie jak patos i humor, jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej. Tak szybko stąd odchodzą, jak drozd milkną w lipcu. Jak dzwięk trochę nie zgrabny, lub jak suchy ukłon. Żeby widzieć - naprawdę zamykają oczy. Chociaż większym ryzykiem rodzić się, niż umrzeć. Kochamy wciąż za mało i stale za późno. Nie pisz o tym zbyt często, lecz pisz raz na zawsze, a będziesz tak jak delfin łagodny i mocny. Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą i Ci, co nie odchodzą, nie zawsze powrócą. I nigdy nie wiadomo mówiąc o Miłości: Czy pierwsza jest ostatnią? Czy ostatnia pierwszą? ~ks. Jan Twardowski Ps Zbysiu, jesteś zarazem moją Pierwszą, jak i Ostatnią Miłością❣️

Danusia Wieruszewska


7mos

Zbysiu, Kochanie, Ty wiesz...

Danusia Wieruszewska


9mos

Image chosen by user
"Gdyby nie cierpienie, nikt nie wiedziałby, jak bardzo ktoś kogoś kocha". (ks. Jan Twardowski) Zbysiu, nigdy nie powiedziałam Ci żegnaj i nigdy tego nie uczynię. Od samego początku było: "Do zobaczenia..." i tego się trzymajmy. Kocham Cię Zbyszku, z każdym dniem coraz bardziej. Nigdy nie przypuszczałam, że to możliwe, jednak moja Miłość nie zna granic. Z każdym dniem umieram z tęsknoty za Tobą. A tęsknota to nic innego jak Wyznanie Miłości. To takie proste - tęsknię, bo KOCHAM. A kto KOCHA, ten POCZEKA. Gdziekolwiek jesteś, czekaj na mnie, tak jak i ja czekam na Nasze upragnione spotkanie. Kiedy nadejdzie mój czas, moje serce odnajdzie drogę. Miłość mnie do Ciebie zaprowadzi. Każdą moją modlitwę kończę słowami: "Oto Potęga Miłości, Miłości silniejszej niż śmierć. Miłości prowadź mnie. Amen". ~Danusia Ps Kocham Cię ❤️ Pss Do zobaczenia Zbysiu... cdn.

Danusia Wieruszewska


9mos

Image chosen by user
Zbyszku, tyle mam Ci do powiedzenia, że aż brak mi słów. Nigdy o Tobie nie zapomnę, obiecuję. Do końca mojego życia będę wdzięczna Bogu, że postawił Cię na mojej drodze. Dziękuję Ci za te 3 lata. Spij słodko. Z Bogiem. Do zobaczenia. ~Kasia


9yrs

Image chosen by user
Takiego Człowieka jak Zbyszek się nie zapomina


9yrs

Image chosen by user
Śmierć nie jest końcem wszystkiego. Śmierć jest nowym początkiem.


9yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w spokoju Kolego [*] Patryk


9yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w spokoju *


9yrs

End of content

No more pages to load