Stanisław Słowiński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.12.2016
Dzień Nowotomysko-Grodziski

Podziękowanie za odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku

ŚP

kapelmistrza Stanisława Słowińskiego

- Czcigodnemu Duchowieństwu, ks. Henrykowi Nowakowi, ks. Jackowi Maćkowiakowi, ks. Jackowi Markowskiemu, ks. Markowi Sobkowiakowi, ks. Władysławowi Łapawie, ks. Tadeuszowi Osińskiemu, ks. Mateuszowi Rybie

- Panu Staroście Mariuszowi Zgaińskiemu

- Władzom miasta – Panu Burmistrzowi Henrykowi Szymańskiemu oraz przewodniczącemu Rady Miasta Markowi Kineckiemu

- Kompanii Honorowej z Krzesin i Orkiestrze Reprezentacyjnej Sił Powietrznych

- Wszystkim członkom naszej orkiestry, z którymi ŚP Zmarły żył w serdecznych, partnerskich stosunkach, tworząc wielką muzyczną rodzinę. Wszystkim uczniom, których dobro i troska o ich kariery zawodowe i osobiste losy leżały na sercu panu ŚP Kapelmistrzowi

- Przybyłym delegacjom, przyjaciołom, kolegom, znajomym, którzy przez wiele lat zachwycali się i cieszyli oprawą muzyczną uroczystości państwowych i kościelnych

- Sąsiadom, mieszkańcom Grodziska, którzy uczestnicząc w różnych uroczystościach, mieli możność docenić, jak bardzo orkiestra uświetniała i podnosiła rangę tych świąt

- Szczególne podziękowania składamy lekarzom Robertowi i Lidii Jagaciakom, Bolesławowi Banaszakowi, Dariuszowi Urbanowi za troskliwą, pełną poświęcenia opiekę, przynoszenie ulgi w cierpieniu w czasie choroby

- Za ofiarowane w intencji Zmarłego msze św., komunie, kwiaty, wieńce i za złożone kondolencje.

Serdeczne podziękowanie

składa

Żona z rodziną

Plaża

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko”
ks. Jan Twardowski

Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

śp.
Stanisława Słowińskiego

Wieloletniego Dyrektora i Kapelmistrza
Grodziskiej Orkiestry Dętej,

Zasłużonego dla Miasta i Gminy Grodzisk Wielkopolski,
który swoją miłość do muzyki zaszczepił
w sercach wielu pokoleń dzieci i młodzieży.

Na odejście bliskich nie można się przygotować.
Śmierć zawsze jest nie na miejscu i zawsze nie w porę
– za szybko, za rano, za nagle.

Wyrazy współczucia i słowa otuchy

Rodzinie Zmarłego

składa

Burmistrz
Grodziska Wielkopolskiego
Henryk Szymański
wraz z Pracownikami

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”

Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

śp.
Stanisława Słowińskiego

Wieloletniego Dyrektora i Kapelmistrza
Grodziskiej Orkiestry Dętej,

człowieka o wielkim sercu i wychowawcy
wielu muzycznych pokoleń.

Rodzinie i Najbliższym

składamy
wyrazy najgłębszego współczucia.

Przewodniczący
i
Radni Rady Miejskiej
w Grodzisku Wielkopolskim

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Henryk Zagozda


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia