Stanisław Słowiński
This was published in the following publications on 13.12.2016:
Dzień Nowotomysko-Grodziski
This was published in the following publications on 13.12.2016:
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Podziękowanie za odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku
ŚP
kapelmistrza Stanisława Słowińskiego
- Czcigodnemu Duchowieństwu, ks. Henrykowi Nowakowi, ks. Jackowi Maćkowiakowi, ks. Jackowi Markowskiemu, ks. Markowi Sobkowiakowi, ks. Władysławowi Łapawie, ks. Tadeuszowi Osińskiemu, ks. Mateuszowi Rybie
- Panu Staroście Mariuszowi Zgaińskiemu
- Władzom miasta – Panu Burmistrzowi Henrykowi Szymańskiemu oraz przewodniczącemu Rady Miasta Markowi Kineckiemu
- Kompanii Honorowej z Krzesin i Orkiestrze Reprezentacyjnej Sił Powietrznych
- Wszystkim członkom naszej orkiestry, z którymi ŚP Zmarły żył w serdecznych, partnerskich stosunkach, tworząc wielką muzyczną rodzinę. Wszystkim uczniom, których dobro i troska o ich kariery zawodowe i osobiste losy leżały na sercu panu ŚP Kapelmistrzowi
- Przybyłym delegacjom, przyjaciołom, kolegom, znajomym, którzy przez wiele lat zachwycali się i cieszyli oprawą muzyczną uroczystości państwowych i kościelnych
- Sąsiadom, mieszkańcom Grodziska, którzy uczestnicząc w różnych uroczystościach, mieli możność docenić, jak bardzo orkiestra uświetniała i podnosiła rangę tych świąt
- Szczególne podziękowania składamy lekarzom Robertowi i Lidii Jagaciakom, Bolesławowi Banaszakowi, Dariuszowi Urbanowi za troskliwą, pełną poświęcenia opiekę, przynoszenie ulgi w cierpieniu w czasie choroby
- Za ofiarowane w intencji Zmarłego msze św., komunie, kwiaty, wieńce i za złożone kondolencje.
Serdeczne podziękowanie
składa
Żona z rodziną
„Można odejść na zawsze, by stale być blisko”
ks. Jan Twardowski
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
Stanisława Słowińskiego
Wieloletniego Dyrektora i Kapelmistrza
Grodziskiej Orkiestry Dętej,
Zasłużonego dla Miasta i Gminy Grodzisk Wielkopolski,
który swoją miłość do muzyki zaszczepił
w sercach wielu pokoleń dzieci i młodzieży.
Na odejście bliskich nie można się przygotować.
Śmierć zawsze jest nie na miejscu i zawsze nie w porę
– za szybko, za rano, za nagle.
Wyrazy współczucia i słowa otuchy
Rodzinie Zmarłego
składa
Burmistrz
Grodziska Wielkopolskiego
Henryk Szymański
wraz z Pracownikami
„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
Stanisława Słowińskiego
Wieloletniego Dyrektora i Kapelmistrza
Grodziskiej Orkiestry Dętej,
człowieka o wielkim sercu i wychowawcy
wielu muzycznych pokoleń.
Rodzinie i Najbliższym
składamy
wyrazy najgłębszego współczucia.
Przewodniczący
i
Radni Rady Miejskiej
w Grodzisku Wielkopolskim
End of content
No more pages to load
8yrs