Stanisław Słowiński

This was published in the following publications on 13.12.2016:
Dzień Nowotomysko-Grodziski

Podziękowanie za odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku

ŚP

kapelmistrza Stanisława Słowińskiego

- Czcigodnemu Duchowieństwu, ks. Henrykowi Nowakowi, ks. Jackowi Maćkowiakowi, ks. Jackowi Markowskiemu, ks. Markowi Sobkowiakowi, ks. Władysławowi Łapawie, ks. Tadeuszowi Osińskiemu, ks. Mateuszowi Rybie

- Panu Staroście Mariuszowi Zgaińskiemu

- Władzom miasta – Panu Burmistrzowi Henrykowi Szymańskiemu oraz przewodniczącemu Rady Miasta Markowi Kineckiemu

- Kompanii Honorowej z Krzesin i Orkiestrze Reprezentacyjnej Sił Powietrznych

- Wszystkim członkom naszej orkiestry, z którymi ŚP Zmarły żył w serdecznych, partnerskich stosunkach, tworząc wielką muzyczną rodzinę. Wszystkim uczniom, których dobro i troska o ich kariery zawodowe i osobiste losy leżały na sercu panu ŚP Kapelmistrzowi

- Przybyłym delegacjom, przyjaciołom, kolegom, znajomym, którzy przez wiele lat zachwycali się i cieszyli oprawą muzyczną uroczystości państwowych i kościelnych

- Sąsiadom, mieszkańcom Grodziska, którzy uczestnicząc w różnych uroczystościach, mieli możność docenić, jak bardzo orkiestra uświetniała i podnosiła rangę tych świąt

- Szczególne podziękowania składamy lekarzom Robertowi i Lidii Jagaciakom, Bolesławowi Banaszakowi, Dariuszowi Urbanowi za troskliwą, pełną poświęcenia opiekę, przynoszenie ulgi w cierpieniu w czasie choroby

- Za ofiarowane w intencji Zmarłego msze św., komunie, kwiaty, wieńce i za złożone kondolencje.

Serdeczne podziękowanie

składa

Żona z rodziną

Beach

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko”
ks. Jan Twardowski

Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

śp.
Stanisława Słowińskiego

Wieloletniego Dyrektora i Kapelmistrza
Grodziskiej Orkiestry Dętej,

Zasłużonego dla Miasta i Gminy Grodzisk Wielkopolski,
który swoją miłość do muzyki zaszczepił
w sercach wielu pokoleń dzieci i młodzieży.

Na odejście bliskich nie można się przygotować.
Śmierć zawsze jest nie na miejscu i zawsze nie w porę
– za szybko, za rano, za nagle.

Wyrazy współczucia i słowa otuchy

Rodzinie Zmarłego

składa

Burmistrz
Grodziska Wielkopolskiego
Henryk Szymański
wraz z Pracownikami

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”

Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

śp.
Stanisława Słowińskiego

Wieloletniego Dyrektora i Kapelmistrza
Grodziskiej Orkiestry Dętej,

człowieka o wielkim sercu i wychowawcy
wielu muzycznych pokoleń.

Rodzinie i Najbliższym

składamy
wyrazy najgłębszego współczucia.

Przewodniczący
i
Radni Rady Miejskiej
w Grodzisku Wielkopolskim

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Henryk Zagozda


8yrs

End of content

No more pages to load