Zdzisław Bicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.11.2016
Kurier Lubelski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł w wieku 82 lat

ŚP

inż. Zdzisław Bicz

Ukochany Mąż, Ojciec, Dziadek i Pradziadek.
Wybitny Budowniczy.
Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski,
Złotym i Brązowym Krzyżem Zasługi, Złotą Odznaką Zasłużony dla Miasta Lublina,
Odznaką Zasłużony dla Województwa Lubelskiego,
Złotą Odznaką Zasłużony dla Budownictwa,
Złotą i Srebrną Odznaką Zasłużony dla Spółdzielczości Mieszkaniowej.

Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie 4 listopada 2016 roku o godz. 12.00 w kaplicy cmentarnej przy ul. Lipowej,
po którym nastąpi złożenie Drogiego nam Zmarłego do grobu,
o czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim smutku

Żona, Córka i Syn z Rodzinami

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
9 lat .. pamiętamy ♥️

ADH


7 mies.

7 lat bez Ciebie.... Tęsknimy każdego dnia...

ADH


2 l

Pamiętamy...

ADH


3 l

Dzis mija 5 lat od kiedy pekly nam 5 lat temu odszedl cudowny czlowiek o ktorym wszyscy mowili tylko dobrze- nasz dziadzio. Zostal pusty fotek, krzyzowki,babcia, firma i my,swieta bez Ciebie ...Zawsze bedziemy pamietac. Tu Ciebie nie ma lecz jestes przeciez i pozostaniesz w jasnym swiecie. Jest cos co mrokom sie opiera jest MILOSC a ona nie umiera... Ale przeciez Smierc nie jest kresem naszego istnienia - zyjemy w naszych dzieciach i nastepnych pokoleniach. Albowiem oni to dalej my, a nasze ciala to tylko zwiedle liscie na drzewie zycia....Tesknimy kazdego dnia...To juz 5 lat ...

Adh


4 l

♥️

ADH


5 l

Jesteś z Nami bo miłość to nieśmiertelność....​​Kochamy Cię ...ADH Stachura.

Ania


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kolejny dzień dziadka..♥️

ADH


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
A więc to życie...całe życie .Aż tyle i tylko tyle....Pamiętamy w te Święta Bożego Narodzenia...♥️

ADH


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Albert Einstein Śmierć nie jest kresem naszego istnienia – żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach. Albowiem oni to dalej my, a nasze ciała to tylko zwiędłe liście na drzewie życia....Tęsknimy każdego dnia...To już 3 lata...

ADH


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
85 urodziny.... (*)

Adh


7 l

To już 2 Święta bez Ciebie.... https://youtu.be/​Zp​GC7zKq7lI

ADH


7 l

Tu Ciebie nie ma lecz jesteś przecież i pozostaniesz w jasnym świecie. Jest coś co mrokom się opiera jest MIŁOŚĆ a ona nie umiera.ADH... TĘSKNIMY...

Wnuki


7 l

"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy tylko co nieważne jak krowa się wlecze najważniejsze tak prędkie że nagle się staje potem cisza normalna więc całkiem nieznośna jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy kiedy myślimy o kimś zostając bez niego Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście przychodzi jednocześnie jak patos i humor jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej tak szybko stąd odchodzą jak drozd milkną w lipcu jak dzwięk troche niezgrabny lub jak suchy ukłon żeby widziec naprawde zamykają oczy chociaż większym ryzykiem rodzić się niż umrzec kochamy wciąż za mało i stale za późno Nie pisz o tym zbyt często lecz pisz raz na zawsze a bedziesz tak jak delfin łagodny i mocny Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą i nigdy nie wiadomo mówiac o miłosci czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą " Dobrzy ludzie mają moc, żyją jeszcze długo we wspomnieniach... Można odejść na zawsze by stale być blisko... 2 lata-Każdego dnia tęsknimy bardziej... ❤️ADH

Wnuki


7 l

<p>Tu Ciebie nie ma lecz jesteś przecież i pozostaniesz w jasnym świecie.</p><p>Jest coś co mrokom się opiera jest MIŁOŚĆ a ona nie umiera.ADH... TĘSKNIMY... </p>

stachura anna


7 l

<p>TO JUZ ROK BEZ Ciebie...</p>

ADH


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
83 urodziny..."​Odszedłeś cicho i bez pożegnania, jak ten co nie chce swym odejściem smucić, jak ten co wierzy w chwili rozstania, że niebawem ... wróci.”ADH


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zamknęły się ukochane oczy, spoczęły spracowane ręce, przestało bić kochane serce.”Tak bardzo tesknimy... ADH


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jesteśmy z Tobą w Święta Bożego Narodzenia.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziadzius tesknimy....


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziadzius tesknimy...​Ania


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
zbigniew


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ryszard zwierz wyrazy współczucia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ulka


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Barbara Dyguś


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia