Zdzisław Bicz

This was published in the following publications on 02.11.2016:
Kurier Lubelski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł w wieku 82 lat

ŚP

inż. Zdzisław Bicz

Ukochany Mąż, Ojciec, Dziadek i Pradziadek.
Wybitny Budowniczy.
Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski,
Złotym i Brązowym Krzyżem Zasługi, Złotą Odznaką Zasłużony dla Miasta Lublina,
Odznaką Zasłużony dla Województwa Lubelskiego,
Złotą Odznaką Zasłużony dla Budownictwa,
Złotą i Srebrną Odznaką Zasłużony dla Spółdzielczości Mieszkaniowej.

Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie 4 listopada 2016 roku o godz. 12.00 w kaplicy cmentarnej przy ul. Lipowej,
po którym nastąpi złożenie Drogiego nam Zmarłego do grobu,
o czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim smutku

Żona, Córka i Syn z Rodzinami

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
9 lat .. pamiętamy ♥️

ADH


7mos

7 lat bez Ciebie.... Tęsknimy każdego dnia...

ADH


2yrs

Pamiętamy...

ADH


3yrs

Dzis mija 5 lat od kiedy pekly nam 5 lat temu odszedl cudowny czlowiek o ktorym wszyscy mowili tylko dobrze- nasz dziadzio. Zostal pusty fotek, krzyzowki,babcia, firma i my,swieta bez Ciebie ...Zawsze bedziemy pamietac. Tu Ciebie nie ma lecz jestes przeciez i pozostaniesz w jasnym swiecie. Jest cos co mrokom sie opiera jest MILOSC a ona nie umiera... Ale przeciez Smierc nie jest kresem naszego istnienia - zyjemy w naszych dzieciach i nastepnych pokoleniach. Albowiem oni to dalej my, a nasze ciala to tylko zwiedle liscie na drzewie zycia....Tesknimy kazdego dnia...To juz 5 lat ...

Adh


4yrs

♥️

ADH


5yrs

Jesteś z Nami bo miłość to nieśmiertelność....​​Kochamy Cię ...ADH Stachura.

Ania


5yrs

Image chosen by user
Kolejny dzień dziadka..♥️

ADH


6yrs

Image chosen by user
A więc to życie...całe życie .Aż tyle i tylko tyle....Pamiętamy w te Święta Bożego Narodzenia...♥️

ADH


6yrs

Image chosen by user
Albert Einstein Śmierć nie jest kresem naszego istnienia – żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach. Albowiem oni to dalej my, a nasze ciała to tylko zwiędłe liście na drzewie życia....Tęsknimy każdego dnia...To już 3 lata...

ADH


6yrs

Image chosen by user
85 urodziny.... (*)

Adh


7yrs

To już 2 Święta bez Ciebie.... https://youtu.be/​Zp​GC7zKq7lI

ADH


7yrs

Tu Ciebie nie ma lecz jesteś przecież i pozostaniesz w jasnym świecie. Jest coś co mrokom się opiera jest MIŁOŚĆ a ona nie umiera.ADH... TĘSKNIMY...

Wnuki


7yrs

"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy tylko co nieważne jak krowa się wlecze najważniejsze tak prędkie że nagle się staje potem cisza normalna więc całkiem nieznośna jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy kiedy myślimy o kimś zostając bez niego Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście przychodzi jednocześnie jak patos i humor jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej tak szybko stąd odchodzą jak drozd milkną w lipcu jak dzwięk troche niezgrabny lub jak suchy ukłon żeby widziec naprawde zamykają oczy chociaż większym ryzykiem rodzić się niż umrzec kochamy wciąż za mało i stale za późno Nie pisz o tym zbyt często lecz pisz raz na zawsze a bedziesz tak jak delfin łagodny i mocny Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą i nigdy nie wiadomo mówiac o miłosci czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą " Dobrzy ludzie mają moc, żyją jeszcze długo we wspomnieniach... Można odejść na zawsze by stale być blisko... 2 lata-Każdego dnia tęsknimy bardziej... ❤️ADH

Wnuki


7yrs

<p>Tu Ciebie nie ma lecz jesteś przecież i pozostaniesz w jasnym świecie.</p><p>Jest coś co mrokom się opiera jest MIŁOŚĆ a ona nie umiera.ADH... TĘSKNIMY... </p>

stachura anna


7yrs

<p>TO JUZ ROK BEZ Ciebie...</p>

ADH


8yrs

Image chosen by user
83 urodziny..."​Odszedłeś cicho i bez pożegnania, jak ten co nie chce swym odejściem smucić, jak ten co wierzy w chwili rozstania, że niebawem ... wróci.”ADH


9yrs

Image chosen by user
Zamknęły się ukochane oczy, spoczęły spracowane ręce, przestało bić kochane serce.”Tak bardzo tesknimy... ADH


9yrs

Image chosen by user
Jesteśmy z Tobą w Święta Bożego Narodzenia.


9yrs

Image chosen by user
Dziadzius tesknimy....


9yrs

Image chosen by user
Dziadzius tesknimy...​Ania


9yrs

Image chosen by user
zbigniew


9yrs

Image chosen by user
ryszard zwierz wyrazy współczucia


9yrs

Image chosen by user
Ulka


9yrs

Image chosen by user
Barbara Dyguś


9yrs

End of content

No more pages to load