Podziękowanie za opiekę i życzliwość
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.11.2016
Zabrze
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.11.2016
Zabrze
Składam serdeczne podziękowania Zarządowi Szpitala Miejskiego w Zabrzu, lekarzom, pielęgniarkom i personelowi Oddziału Neurologii za opiekę i życzliwość okazaną mojej
śp. Mamie w czasie Jej choroby. Państwa profesjonalizm i zrozumienie dla cierpiącego są godne szacunku. Jeszcze raz wyrażam za to wdzięczność i życzę wytrwałości w trudnej służbie drugiemu człowiekowi.
Małgorzata Mańka-Szulik
Prezydent Miasta Zabrze
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia