Podziękowanie za opiekę i życzliwość
This was published in the following publications on 25.11.2016:
Zabrze
This was published in the following publications on 25.11.2016:
Zabrze
Składam serdeczne podziękowania Zarządowi Szpitala Miejskiego w Zabrzu, lekarzom, pielęgniarkom i personelowi Oddziału Neurologii za opiekę i życzliwość okazaną mojej
śp. Mamie w czasie Jej choroby. Państwa profesjonalizm i zrozumienie dla cierpiącego są godne szacunku. Jeszcze raz wyrażam za to wdzięczność i życzę wytrwałości w trudnej służbie drugiemu człowiekowi.
Małgorzata Mańka-Szulik
Prezydent Miasta Zabrze
End of content
No more pages to load