Z ogromnym żalem i smutkiem pr
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.04.2009
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.04.2009
Nowa Trybuna Opolska
Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. dra inż. Tadeusza SZOSTKA zasłużonego pracownika Wydziału Elektrycznego Politechniki Opolskiej, twórcy Katedry i Instytutu Elektroenergetyki oraz jej wieloletniego Kierownika, cenionego naukowca, lubianego wykładowcy uniwersyteckiego, wychowawcy, promotora, a przede wszystkim serdecznego kolegi Rodzinie i przyjaciołom Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia składają Dyrektor oraz pracownicy Instytutu Elektroenergetyki
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia