Z ogromnym żalem i smutkiem pr
This was published in the following publications on 01.04.2009:
Nowa Trybuna Opolska
This was published in the following publications on 01.04.2009:
Nowa Trybuna Opolska
Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. dra inż. Tadeusza SZOSTKA zasłużonego pracownika Wydziału Elektrycznego Politechniki Opolskiej, twórcy Katedry i Instytutu Elektroenergetyki oraz jej wieloletniego Kierownika, cenionego naukowca, lubianego wykładowcy uniwersyteckiego, wychowawcy, promotora, a przede wszystkim serdecznego kolegi Rodzinie i przyjaciołom Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia składają Dyrektor oraz pracownicy Instytutu Elektroenergetyki
End of content
No more pages to load