Stanisław Paliszewski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.09.2015
Dziennik Bałtycki

<p>Opatrzony sakramentami, odszedł do Pana<br />w dniu 19 września 2015 r.<br />nasz ukochany Mąż, Tatuś i Dziadziuś<br />śp.<br />Stanisław Paliszewski<br />Wieloletni współpracownik Zakładów Azotowych w Tarnowie<br />i Rafinerii Gdańskiej.<br />Szlachetny, dobry Człowiek.<br />Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 23 września 2015 r. o godz. 11.30<br />w kościele pw. św. Krzyża, Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Mickiewicza.<br />Uroczystości żałobne odbędą się tego samego dnia o godz. 13.30<br />w nowej kaplicy cmentarza Srebrzysko.<br />Rodzina</p>

Opatrzony sakramentami, odszedł do Pana
w dniu 19 września 2015 r.
nasz ukochany Mąż, Tatuś i Dziadziuś
śp.
Stanisław Paliszewski
Wieloletni współpracownik Zakładów Azotowych w Tarnowie
i Rafinerii Gdańskiej.
Szlachetny, dobry Człowiek.
Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 23 września 2015 r. o godz. 11.30
w kościele pw. św. Krzyża, Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Mickiewicza.
Uroczystości żałobne odbędą się tego samego dnia o godz. 13.30
w nowej kaplicy cmentarza Srebrzysko.
Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mirek K.​Paliszewski Wschowa


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kasia i Bogdan


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odpoczywaj w spokoju


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Mój Kochany Wujciu Stasiu...</p> <h4>Czekałeś na mnie dzielnie, wyprostowany, chociaż lekko podpierający się laseczką na przystanku tramwajowym, kiedy przyjeżdżałam do Was do Wrzeszcza. Ja wiem nie mam się co łudzić. Już nie zobaczę Cię czekającego tam, ani w żadnym innym miejscu na ziemi, nie zobaczę też tych iskierek w Twoich ciemnych ,wszystko rozumiejących oczach. Ale tem gdzie jesteś teraz pójdż kiedyś na przystanek -ja tam przyjadę niebieskim tramwajem i znowu będzie ,dzięki Tobie , tak jak kiedyś-ciepło ,rodzinnie, serdecznie. Ewa</h4>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech odpoczywa w pokoju


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
:-*


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia