Stanisław Paliszewski

This was published in the following publications on 22.09.2015:
Dziennik Bałtycki

<p>Opatrzony sakramentami, odszedł do Pana<br />w dniu 19 września 2015 r.<br />nasz ukochany Mąż, Tatuś i Dziadziuś<br />śp.<br />Stanisław Paliszewski<br />Wieloletni współpracownik Zakładów Azotowych w Tarnowie<br />i Rafinerii Gdańskiej.<br />Szlachetny, dobry Człowiek.<br />Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 23 września 2015 r. o godz. 11.30<br />w kościele pw. św. Krzyża, Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Mickiewicza.<br />Uroczystości żałobne odbędą się tego samego dnia o godz. 13.30<br />w nowej kaplicy cmentarza Srebrzysko.<br />Rodzina</p>

Opatrzony sakramentami, odszedł do Pana
w dniu 19 września 2015 r.
nasz ukochany Mąż, Tatuś i Dziadziuś
śp.
Stanisław Paliszewski
Wieloletni współpracownik Zakładów Azotowych w Tarnowie
i Rafinerii Gdańskiej.
Szlachetny, dobry Człowiek.
Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 23 września 2015 r. o godz. 11.30
w kościele pw. św. Krzyża, Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Mickiewicza.
Uroczystości żałobne odbędą się tego samego dnia o godz. 13.30
w nowej kaplicy cmentarza Srebrzysko.
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Mirek K.​Paliszewski Wschowa


10yrs

Image chosen by user
Kasia i Bogdan


10yrs

Image chosen by user
Odpoczywaj w spokoju


10yrs

Image chosen by user
<p>Mój Kochany Wujciu Stasiu...</p> <h4>Czekałeś na mnie dzielnie, wyprostowany, chociaż lekko podpierający się laseczką na przystanku tramwajowym, kiedy przyjeżdżałam do Was do Wrzeszcza. Ja wiem nie mam się co łudzić. Już nie zobaczę Cię czekającego tam, ani w żadnym innym miejscu na ziemi, nie zobaczę też tych iskierek w Twoich ciemnych ,wszystko rozumiejących oczach. Ale tem gdzie jesteś teraz pójdż kiedyś na przystanek -ja tam przyjadę niebieskim tramwajem i znowu będzie ,dzięki Tobie , tak jak kiedyś-ciepło ,rodzinnie, serdecznie. Ewa</h4>


10yrs

Image chosen by user
Niech odpoczywa w pokoju


10yrs

Image chosen by user
:-*


10yrs

End of content

No more pages to load