Z glebokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.07.2015
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.07.2015
Głos Koszaliński
Z głębokim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci Pana Henryka Teplickiego, współzałożyciela i menedżera Grupy Jazzowej „Dixieland”, dyrygenta Franciszkańskiej Orkiestry Dętej, muzyka zasłużonego dla koszalińskiej kultury. Rodzinie i bliskim składam wyrazy szczerego współczucia. Piotr Jedliński - Prezydent Miasta Koszalina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l