Z glebokim
This was published in the following publications on 15.07.2015:
Głos Koszaliński
This was published in the following publications on 15.07.2015:
Głos Koszaliński
Z głębokim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci Pana Henryka Teplickiego, współzałożyciela i menedżera Grupy Jazzowej „Dixieland”, dyrygenta Franciszkańskiej Orkiestry Dętej, muzyka zasłużonego dla koszalińskiej kultury. Rodzinie i bliskim składam wyrazy szczerego współczucia. Piotr Jedliński - Prezydent Miasta Koszalina
End of content
No more pages to load
10yrs