Zbyszek Okopski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.03.2016
Głos Wielkopolski

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
JP II
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 28.02.2016 roku, odszedł
Człowiek wielkiego serca, wspaniały Nauczyciel,
Artysta- Plastyk, nasz Przyjaciel

Zbyszek Okopski

Rodzinie
składamy wyrazy współczucia.

Koleżanki i Koledzy
z Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Poznaniu

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
ANNA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Hania


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zbyszek z Arletą


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
barbara pieczynska nowacka


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MB.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ewa Klejewska469​12


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Zbyszek.....</p> <p>Dobry Człowiek, wrażliwa Dusza, Artysta wszechstronny. Był.. Z wykształcenia Plastyk, swoje Obrazy malował..​zamaszyści​e, z drewna cudeńka wystrugiwał romantycznie. (słynna Jego seria "Kochankowie") Przy każdej okazji na Gitarze lub na Harmonijce stare bluesy grał, Piosenki też sam układał. Kilka dekad spełniał się zawodowo w roli wrażliwego Pedagoga, jakby nie z tej epoki. Dzieci i Rodzice przepadali za Nim! A po godzinach w Chórach śpiewał<span>.. A jakie dekoracje w Kościołach wyczarowywał, Jego Żłobki były najpiękniejsze w całym Poznaniu.. Serdecznym Przyjacielem wielu Rodzin był.. Uśmiechał się zawsze i do wszystkich...Cicho i bez rozgłosu żył.. i, podobnie, nie czyniąc zbytniego zamieszania - odszedł po cichutku... A dopiero 75 Urodziny obchodził, a dwa tygodnie temu na swoim Wernisażu na Łazarzu był.. I jeszcze tyle planów miał! A teraz... wszystkie swoje talenty Panu Bogu pod nogi zaniósł w podzięce...<br />Zbyszku.. przeglądamy fotografie, wspominamy wspólne chwile.. Twoją Harmonijkę słyszymy! Śpij w spokoju.. [*]</span></p> <p><span>Ewa i Marek z Leszna </span></p> <p><span>Rodzinie i Najbliższym serdeczne Współczucie..</span></p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Synowa z wnukami


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia