Zbyszek Okopski

This was published in the following publications on 02.03.2016:
Głos Wielkopolski

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
JP II
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 28.02.2016 roku, odszedł
Człowiek wielkiego serca, wspaniały Nauczyciel,
Artysta- Plastyk, nasz Przyjaciel

Zbyszek Okopski

Rodzinie
składamy wyrazy współczucia.

Koleżanki i Koledzy
z Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Poznaniu

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
ANNA


10yrs

Image chosen by user
Hania


10yrs

Image chosen by user
Zbyszek z Arletą


10yrs

Image chosen by user
barbara pieczynska nowacka


10yrs

Image chosen by user
MB.


10yrs

Image chosen by user
Ewa Klejewska469​12


10yrs

Image chosen by user
<p>Zbyszek.....</p> <p>Dobry Człowiek, wrażliwa Dusza, Artysta wszechstronny. Był.. Z wykształcenia Plastyk, swoje Obrazy malował..​zamaszyści​e, z drewna cudeńka wystrugiwał romantycznie. (słynna Jego seria "Kochankowie") Przy każdej okazji na Gitarze lub na Harmonijce stare bluesy grał, Piosenki też sam układał. Kilka dekad spełniał się zawodowo w roli wrażliwego Pedagoga, jakby nie z tej epoki. Dzieci i Rodzice przepadali za Nim! A po godzinach w Chórach śpiewał<span>.. A jakie dekoracje w Kościołach wyczarowywał, Jego Żłobki były najpiękniejsze w całym Poznaniu.. Serdecznym Przyjacielem wielu Rodzin był.. Uśmiechał się zawsze i do wszystkich...Cicho i bez rozgłosu żył.. i, podobnie, nie czyniąc zbytniego zamieszania - odszedł po cichutku... A dopiero 75 Urodziny obchodził, a dwa tygodnie temu na swoim Wernisażu na Łazarzu był.. I jeszcze tyle planów miał! A teraz... wszystkie swoje talenty Panu Bogu pod nogi zaniósł w podzięce...<br />Zbyszku.. przeglądamy fotografie, wspominamy wspólne chwile.. Twoją Harmonijkę słyszymy! Śpij w spokoju.. [*]</span></p> <p><span>Ewa i Marek z Leszna </span></p> <p><span>Rodzinie i Najbliższym serdeczne Współczucie..</span></p>


10yrs

Image chosen by user
Synowa z wnukami


10yrs

End of content

No more pages to load