Sabina Moderska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.10.2015
Gazeta Pomorska

Podziękowanie Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości, uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej naszej kochanej Mamy, Teściowej, Babci i Prababci śp. Sabiny Moderskiej, Księżom z Parafii Chrystusa Miłosiernego, Rodzinie, Sąsiadom, Przyjaciołom, Znajomym, Delegacjom za modlitwę, intencje mszalne, złożone wyrazy współczucia, wieńce i kwiaty oraz Zakładowi Pogrzebowemu Pani Małgorzaty Matuszak za profesjonalną obsługę serdeczne Bóg zapłać składa Rodzina

Plaża

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki śp. Sabiny Moderskiej emerytowanej nauczycielki i dyrektorki Szkoły Podstawowej w Rojewicach. Wyrazy współczucia Rodzinie składają Nauczyciele Emeryci ze Szkół Podstawowych w Rojewicach i Glinnie Wielkim

Zamknęły się ukochane oczy, spoczęły pracowite ręce, przestało bić najdroższe serce. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 października 2015 roku zmarła kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia śp. Sabina Moderska z domu Przybyszewska lat 88. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 21 października 2015 r. o godz. 10.00 w kościele parafii pw. Chrystusa Miłosiernego. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu parafii Zwiastowania NMP (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. Pogrążeni w smutku Córka i Syn z Rodzinami

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
dziękuję za nauczanie i "bycie człowiekiem" dla swoich uczniów. Spoczywaj w Bogu! - była uczennica ze Szkoły Podstawowej w Gąskach T.K.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
E.M.


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia