Sabina Moderska

This was published in the following publications on 26.10.2015:
Gazeta Pomorska

Podziękowanie Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości, uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej naszej kochanej Mamy, Teściowej, Babci i Prababci śp. Sabiny Moderskiej, Księżom z Parafii Chrystusa Miłosiernego, Rodzinie, Sąsiadom, Przyjaciołom, Znajomym, Delegacjom za modlitwę, intencje mszalne, złożone wyrazy współczucia, wieńce i kwiaty oraz Zakładowi Pogrzebowemu Pani Małgorzaty Matuszak za profesjonalną obsługę serdeczne Bóg zapłać składa Rodzina

Beach

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki śp. Sabiny Moderskiej emerytowanej nauczycielki i dyrektorki Szkoły Podstawowej w Rojewicach. Wyrazy współczucia Rodzinie składają Nauczyciele Emeryci ze Szkół Podstawowych w Rojewicach i Glinnie Wielkim

Zamknęły się ukochane oczy, spoczęły pracowite ręce, przestało bić najdroższe serce. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 października 2015 roku zmarła kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia śp. Sabina Moderska z domu Przybyszewska lat 88. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 21 października 2015 r. o godz. 10.00 w kościele parafii pw. Chrystusa Miłosiernego. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu parafii Zwiastowania NMP (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. Pogrążeni w smutku Córka i Syn z Rodzinami

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
dziękuję za nauczanie i "bycie człowiekiem" dla swoich uczniów. Spoczywaj w Bogu! - była uczennica ze Szkoły Podstawowej w Gąskach T.K.


10yrs

Image chosen by user
E.M.


10yrs

End of content

No more pages to load