Leopold Michalczyk

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.12.2015
Express Bydgoski

"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłbyś z nami"

Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,
że dnia 05.12.2015 r. odszedł od nas
mój ukochany Mąż, nasz Tata, Teść i Dziadek

śp.
LEOPOLD MICHALCZYK

lat 83

Pogrzeb odbędzie się dnia 09.12.2015 r. o godz. 13.30
na cmentarzu parafialnym przy ul. Zaświat w Bydgoszczy.

Pogrążeni w smutku
Żona i Synowie z Rodzinami

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
RIP... nad ZACHEMEM. To Kadra inż-techniczna absolwentów PŚST w Bydgoszczy przy ul. Św. Trójcy 37, własnym sumptem uruchomiła unikatowy półprodukt Epichlorohydrynę wraz z Elektrolitycznym paliwem wodorowym z solanki, co zaczynało nasz region Brda-Wisła-Noteć czynić Krainą Mlekiem i Miodem płynącą. Pokolenie po nas Poldek, bardziej utytułowane, bo pani ekspert doktoratem obwieszona, wespół z UPT obie wytwórnie opchnęli, abyśmy dzisiaj mogli pozostali jeszcze przy życiu, zachwycać się Inwestycjami robionymi w Bydgoskim Parku Przemysłowo-​Technol​ogicznym z lotu ersatz ptaka... drona - FF

FF z W-wy


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
RIP

M.K


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj Poldek, to nawet trudno doszukać się wspólnych cech przystających doktoratu pani expert , nawet do pierwszego naszego tytułu laboranta, uzyskanego w Gimnazjum Chemicznym PŚST w Bydgoszczy.Taki to, regres pokoleniowy. Stąd nasze Cobbler, stick to your last... Bandera Rosa expert. R.I.P - FF.

FF z W-wy


7 l

Cobbler, stick to your last.

FF z W-wy


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już 71 lat minęło Poldek, gdy siedząc obok siebie w Audytorium Chemicznym, usłyszeliśmy w 1947 roku o perspektywicznym nowym możliwym do uzyskania paliwie, przez podziemne zgazowanie węgla. Ciebie, już niema wśród nas ponad trzy lata, a ja zmuszony jestem nadal słuchać, tej czczej gadaniny cd.. Od samego tylko "mielenia językiem", nić jeszcze na świecie nie powstało. Aż łza w oku się kręci, na wspomnienie budowania równolegle w "ZACHEMIE"wraz z instalacją EPI, nowoczesnego Wydziału Hydrolizy Solanki o standardzie światowym, wytwarzania wtedy już rewelacyjne na dzisiejsze czasy, EKO-Paliwo-wodorowe, które uszlachetniane dodatkowo spirytusem spożywczym - etanolem, przy spalaniu, miast powiększać zabójczy smog, spala się na... H2O ! I pomyśleć, że Hydroliza została dodana jako bonus dodatkowy przy opychaniu epichlorohydryny, przez "panią expert" utytułowaną dr Otto pytanie ?! Czy stojący teraz nad grobem, doskonalący przez całe swe życie zawodowe pracę dyplomową zapoczątkowaną na prestiżowej PG, aby na 1/2 kartce formatu A-4, umieścić tylko sam wzór z oznacznikami z recenzją prekursorską, tylko po to, aby swój doktorat poniżyć do poziomu "pani expert". Spoczywaj Poldek w spokoju i Bogu - FF

FF z W-wy


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już 71 lat minęło Poldek, gdy siedząc obok siebie w Audytorium Chemicznym, usłyszeliśmy w 1947 roku o perspektywicznym nowym możliwym do uzyskania paliwie, przez podziemne zgazowanie węgla. Ciebie, już niema wśród nas ponad trzy lata, a ja zmuszony jestem nadal słuchać, tej czczej gadaniny cd.. Od samego tylko "mielenia językiem", nić jeszcze na świecie nie powstało. Aż łza w oku się kręci, na wspomnienie budowania równolegle w "ZACHEMIE"wraz z instalacją EPI, nowoczesnego Wydziału Hydrolizy Solanki o standardzie światowym, wytwarzania wtedy już rewelacyjne na dzisiejsze czasy, EKO-Paliwo-wodorowe, które uszlachetniane dodatkowo spirytusem spożywczym - etanolem, przy spalaniu, miast powiększać zabójczy smog, spala się na... H2O ! I pomyśleć, że Hydroliza została dodana jako bonus dodatkowy przy opychaniu epichlorohydryny, przez "panią expert" utytułowaną dr Otto pytanie ?! Czy stojący teraz nad grobem, doskonalący przez całe swe życie zawodowe pracę dyplomową zapoczątkowaną na prestiżowej PG, aby na 1/2 kartce formatu A-4, umieścić tylko sam wzór z oznacznikami z recenzją prekursorską, tylko po to, aby swój doktorat poniżyć do poziomu "pani expert". Spoczywaj Poldek w spokoju i Bogu - FF

FF z W-wy


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już 71 lat minęło Poldek, gdy siedząc obok siebie w Audytorium Chemicznym, usłyszeliśmy w 1947 roku o perspektywicznym nowym możliwym do uzyskania paliwie, przez podziemne zgazowanie węgla. Ciebie, już niema wśród nas ponad trzy lata, a ja zmuszony jestem nadal słuchać, tej czczej gadaniny cd.. Od samego tylko "mielenia językiem", nić jeszcze na świecie nie powstało. Aż łza w oku się kręci, na wspomnienie budowania równolegle w "ZACHEMIE"wraz z instalacją EPI, nowoczesnego Wydziału Hydrolizy Solanki o standardzie światowym, wytwarzania wtedy już rewelacyjne na dzisiejsze czasy, EKO-Paliwo-wodorowe, które uszlachetniane dodatkowo spirytusem spożywczym - etanolem, przy spalaniu, miast powiększać zabójczy smog, spala się na... H2O ! I pomyśleć, że Hydroliza została dodana jako bonus dodatkowy przy opychaniu epichlorohydryny, przez "panią expert" utytułowaną dr

FF z W-wy


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Mamy 2018 rok, Setną Rocznicę Odzyskanej Niepodległości Państwowej i Wolną Ojczuznę w 1918 roku po ponad wiekowej niewoli i równocześnie 70- tą rocznicą usunięcia w 1948 roku nam uczniom Gimnazjum, Katechetę - Ks. Prałata Piotra Rynkiewicza, którego zastąpił na krótko Ksiądz Pomian, by w końcu całkowicie znieść naukę religii w szkołach.</p><p>Te, półtora roku nauki Poldek, wystarczyło Prałatowi - Kapelanowi Armmii Krajowej z Wileńszczyzny, wykształcić nam prawidłowe postawy służenia Ojczyźnie w obliczu alte Kameraden, Riebbentropp-​Mołoto​w. </p><p>Od 1948 roku, to nieustanne nękanie i gnębienie Księdza Prałata, by w końcu na przełomie marca i kwietnia 1960 roku zamordować GO podstępnie jak wielu, wielu dalszych Kapłanów przez polskojęzycznych homo sovieticus. FF</p>

FF


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Rok 2016, to 70 rocznica przekazania nam ogołoconych Dynamit Werke. Dzisiaj widzimy, jak bardzo zostaliśmy ukształtowan​i do innowacyjnyc​h wdrożeń przez tych, którzy odeszli przed nami. Uruchomieniu EPI w ZCH nie sprostało bryt konsorcjum.​FF


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj,"Der süße Brei" z Epi - szczytowe osiągnięcie Twojej Poldek Kadry inż-​technicznej, płynie szerokim strumieniem nad Renem w Ludwigshafen​, w Badeńskiej Fabryce Aniliny i Sody koncernu - BASF a nie w Naszym Regionie Brda-Wisła-​Noteć.FF


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
TDA,TDI,​PPUR,​Epihlorohydr​yny.​.. już nie ma. Nie będzie i nas. Pozostanie jednak stale rosnący na te produkty zbyt, który dzisiejsze Pokrzywy nad Brdą zmieniłby w Krainę mlekiem i miodem płynącą tylko z Epi- jedynego producenta na świecie.FF


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Darem Bożym,dla ukierunkowan​ia naszego młodego intelektu, to Katecheta - Ks. Prałat Piotr Rynkiewicz rep. z Wilna wraz z przedwojenny​mi magistrami,​polonistą .Świderskim i matematyczką Janczewską z ksywą Śruba - z motywacją wkręcana.RiP - FF


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tobie przypadł zaszczyt przekształca​nia wojenną produkcję Dynamit AG w pokojową.​Mieliśmy Wsp.Naucz Zawodu: mgr Teodorę Kozłowską i obu Dyr ZCh - inż. dypl J. Olszewskiego i Zb.​Szczypińskie​go, którym zawdzięczamy osiągnięty sukces życiowy.FF


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj,​dzień naszej zadumy i refleksji Poldek. To już 69 lat minęło,gdy usiedliśmy obok siebie w ławie Gimn Chem w 1947r a 77,gdy miast usłyszeć 1-szy dzwonek szkolny,​zawyły syreny i stukasy wraz ze świstem spadających niemieckich bomb. FF


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Barbara i Jurek Porczyk


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnaj Kolego, ze wspólnej ławy klasowej Audytorium Chemicznego w bydgoskich Państwowych Średnich Szkołach Technicznych - PŚST przy ul.Świętej Trójcy 37 w latach 40- tych ubw. - FF W-wa


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj Poldek w spokoju, tak jak teraz spoczywa "ZACHEM", który tętnił ŻYCIEM,gdy był zasilany najnowocześn​iejszymi technologiam​i tworzonymi w Twoim Biurze a których kres nastąpił z chwilą Twojego przejścia w st.​spoczynku.​Żegnaj - FF


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia