Barbara Bartik

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.05.2015
Dziennik Polski

„W momencie śmierci bliskiego uderza człowieka
świadomość niczym niedającej się zapełnić pustki”
Ks. Józef Tischner

Podziękowanie

25 lutego 2015 roku zmarła

BARBARA BARTIK

moja Najdroższa Mama.

Wszystkim, którzy w tym wyjątkowo trudnym czasie dzielili ze mną smutek i żal,
okazali serce i wsparcie duchowe, współczucie, troskę i pamięć
oraz wzięli udział w ceremonii pogrzebowej w dniu 9 marca 2015 roku na Cmentarzu Salwatorskim,
składam najszczersze podziękowanie.

Wyrazy mojej wdzięczności za wieloletnią i troskliwą opiekę lekarską, wiedzę, profesjonalizm i etykę zawodową,
wielką determinację i ogromne poświęcenie w walce o ratowanie życia mojej Mamy chciałabym złożyć:
dr. n. med. Andrzejowi Wojtysiowi oraz dr n. med. Elżbiecie Skolickiej
– z Zespołu Oddziału Klinicznego Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego,
dr. hab. n. med. Krzysztofowi Krzemienieckiemu – Ordynatorowi Oddziału Klinicznego Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego,
dr n. med. Anecie L. Zygulskiej – zastępcy Ordynatora,
cudownej dr n. med. Annie Michałowskiej-Kaczmarczyk,
dr. n. med. Jakubowi Kucharzowi i dr Joannie Streb,
jak również całemu wspaniałemu zespołowi lekarskiemu i pielęgniarskiemu tegoż Oddziału.
Dr. n. med. Leszkowi Boltowi, dr. n. med. Zbigniewowi Biesiadzie i dr. n. med. Mirosławowi Doleckiemu
z Zespołu Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej i Obrażeń Wielonarządowych Szpitala Uniwersyteckiego.

Najgorętsze wyrazy mojej wdzięczności i miłości zechce przyjąć
Zespół Domowego Hospicjum Maryi Królowej Apostołów w Krakowie
– niezastąpiony dr n. med. Jakub Kucharz,
niezapomniane, wyjątkowe i zawsze oddane Pani Barbara Kowalczyk i Pani Iwona Pieniążek
oraz pani Urszula Ciesielska i Pani Asia Bień-Śliwa.

Dziękuję też Pielęgniarkom i Przyjaciółkom moim i Mamy
– Ani Kopczyńskiej i Ewie Nowalińskiej oraz Pani Jasi Gizie
– za wrażliwość i okazane serce.

Specjalne podziękowanie zechce przyjąć dr n. med. Andrzej Kosiniak-Kamysz,
Dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Dietla
oraz dr n. med. Zbigniew Skolicki – za wszelką pomoc i przyjaźń.

Msza święta za spokój duszy mojej śp. Ukochanej i Pięknej Mamy
odbędzie się w kościele oo. Dominikanów w Krakowie
w niedzielę, 31 maja 2015, o godzinie 10.30.

Dominika Bartik-Osikowicz

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dominika


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dominika


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dominika Bartik-​Osikowicz


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia