Barbara Bartik

This was published in the following publications on 29.05.2015:
Dziennik Polski

„W momencie śmierci bliskiego uderza człowieka
świadomość niczym niedającej się zapełnić pustki”
Ks. Józef Tischner

Podziękowanie

25 lutego 2015 roku zmarła

BARBARA BARTIK

moja Najdroższa Mama.

Wszystkim, którzy w tym wyjątkowo trudnym czasie dzielili ze mną smutek i żal,
okazali serce i wsparcie duchowe, współczucie, troskę i pamięć
oraz wzięli udział w ceremonii pogrzebowej w dniu 9 marca 2015 roku na Cmentarzu Salwatorskim,
składam najszczersze podziękowanie.

Wyrazy mojej wdzięczności za wieloletnią i troskliwą opiekę lekarską, wiedzę, profesjonalizm i etykę zawodową,
wielką determinację i ogromne poświęcenie w walce o ratowanie życia mojej Mamy chciałabym złożyć:
dr. n. med. Andrzejowi Wojtysiowi oraz dr n. med. Elżbiecie Skolickiej
– z Zespołu Oddziału Klinicznego Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego,
dr. hab. n. med. Krzysztofowi Krzemienieckiemu – Ordynatorowi Oddziału Klinicznego Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego,
dr n. med. Anecie L. Zygulskiej – zastępcy Ordynatora,
cudownej dr n. med. Annie Michałowskiej-Kaczmarczyk,
dr. n. med. Jakubowi Kucharzowi i dr Joannie Streb,
jak również całemu wspaniałemu zespołowi lekarskiemu i pielęgniarskiemu tegoż Oddziału.
Dr. n. med. Leszkowi Boltowi, dr. n. med. Zbigniewowi Biesiadzie i dr. n. med. Mirosławowi Doleckiemu
z Zespołu Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej i Obrażeń Wielonarządowych Szpitala Uniwersyteckiego.

Najgorętsze wyrazy mojej wdzięczności i miłości zechce przyjąć
Zespół Domowego Hospicjum Maryi Królowej Apostołów w Krakowie
– niezastąpiony dr n. med. Jakub Kucharz,
niezapomniane, wyjątkowe i zawsze oddane Pani Barbara Kowalczyk i Pani Iwona Pieniążek
oraz pani Urszula Ciesielska i Pani Asia Bień-Śliwa.

Dziękuję też Pielęgniarkom i Przyjaciółkom moim i Mamy
– Ani Kopczyńskiej i Ewie Nowalińskiej oraz Pani Jasi Gizie
– za wrażliwość i okazane serce.

Specjalne podziękowanie zechce przyjąć dr n. med. Andrzej Kosiniak-Kamysz,
Dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Dietla
oraz dr n. med. Zbigniew Skolicki – za wszelką pomoc i przyjaźń.

Msza święta za spokój duszy mojej śp. Ukochanej i Pięknej Mamy
odbędzie się w kościele oo. Dominikanów w Krakowie
w niedzielę, 31 maja 2015, o godzinie 10.30.

Dominika Bartik-Osikowicz

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Dominika


10yrs

Image chosen by user
Dominika


11yrs

Image chosen by user
Dominika Bartik-​Osikowicz


11yrs

End of content

No more pages to load